Reklama

Reklama

"Oskarżony": Charlotte Gainsbourg u boku syna

Laureatka Złotej Palmy w Cannes Charlotte Gainsbourg wystąpiła razem ze swoim synem Benem Attalem w przejmującym dramacie "Oskarżony". Prezentujemy zwiastun filmu, który do polskich kin trafi już 28 stycznia.

Charlotte Gainsbourg w scenie z filmu "Oskarżony"

Młody mężczyzna zostaje oskarżony o gwałt. Wkrótce pojawiają się liczne wątpliwości i pytania z tym związane. Czy rzeczywiście jest winny, a może sam jest ofiarą? Dwoje młodych bohaterów i ich bliscy zobaczą, jak ich życie i przekonania mogą zostać zniszczone, ale... czy prawda jest tylko jedna?

Francuski dramat "Oskarżony" wyreżyserowany przez zdobywcę Cezara Yvana Attala miał swoją światową premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Yvan Attal nie wahał się przed powierzeniem głównych ról w filmie swojej życiowej partnerce Charlotte Gainsbourg i ich synowi Benowi.

Reklama

"Patrzyłem na nich przede wszystkim jak na aktorów [...] Zagraliśmy razem z Benem w filmie 'Pieskie życie', mieliśmy tam bardzo przejmującą scenę, która mnie bardzo dotknęła. Pomyślałem, że chciałbym znów to przeżyć, dzięki pracy przy nowym filmie. Zastanawiałem się też, kto mógłby zagrać jego matkę w 'Oskarżonym'. Stwierdziłem wtedy, że najlepiej zrobi to jego własna matka. I miałem rację. Między nimi dzieją się ważne rzeczy na ekranie, bardzo dobrze widać emocje między tymi postaciami. Wybrałem ich, tak jak wybieram innych aktorów do ról w moich filmach" - mówi Yvan Attal.

"Yvan dokładnie wie, czego chce na planie. Jest super, ale też jest...bardzo szczery i mówi wprost, o co chodzi. Mimo że jestem w tej branży już od dawna, nadal jestem bardzo wrażliwa na to, co dzieje się na planie, z tego względu zachowuję pewien dystans. Nie znaleźliśmy jeszcze idealnego sposobu na współpracę. A może właśnie to jest idealne rozwiązanie..." - podkreśla Charlotte Gainsbourg.

Zobacz również:

W latach 90. była wielką gwiazdą. Powróci na szczyt?

Jego nagie zdjęcia obiegły świat. Skandal ciągnął się latami!

Kto zagra nowego Bonda? Jest siedmiu kandydatów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Oskarżony (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje