Reklama

Reklama

O tym będzie głośno! Gwiazdy promują nowy film Vegi

Patryk Vega, autor bezkompromisowych hitów: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Botoks" i "Kobiety mafii", powraca z nowym, odważnym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety. Jedną z gwiazd jego nowego filmu jest Anna Mucha. Aktorka zaczęła już promować dzieło w swoich social mediach.

Anna Mucha seksoholiczką?

Niedawno Anna Mucha pochwaliła się najnowszym przedsięwzięciem, w którym wzięła udział. Naturalnie chodzi o film. Ale nie byle jaki! Ta produkcja ma szansę wstrząsnąć Polską?! Fani Patryka Vegi nie mogą się już doczekać, gdyż 4 lutego wejdzie na ekrany kin jego najnowszy dramat obyczajowy "Miłość, seks & pandemia". W seksoholiczkę Kaję wcieliła się Anna Mucha, a u jej boku zagrały: Małgorzata Rozenek-Majdan jako Nora i Zofia Zborowska-Wrona w roli Olgi. W męskiej części obsady znaleźli się, między innymi: Sebastian Dela, Michał Czernecki oraz Dawid Czupryński.

Reklama

"Miłość, seks i pandemia": Co kreci i podnieca Polki?

„Grzecznie już było”…

Hasłem promującym produkcję jest: "Grzecznie już było". Film opowiada o trzech przyjaciółkach, które są spragnione przygód i seksualnych doznań. Każda z kobiet jest inna i ma odmienną historię. Wszystkie je łączą szalone perypetie i incydentalne związki z mężczyznami. Anna Mucha zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i opublikowała zwiastun "Miłości, seksu & pandemii" na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Na wideo możemy podziwiać migawkę z udziałem aktorki w skąpym i prezentującym się bezwstydnie kostiumie erotycznym. Natomiast jej wpis pod postem głosi... "Kaja @patryk_vega_official Miłość, Seks i Pandemia, to była jazda bez trzymanki... działo się" - zaznacza Anna Mucha. 

Lawina komentarzy!

Pod najnowszą publikacją Anny Muchy zaroiło się od komentarzy internautów! Zachwyceni fani już wyczekują produkcji w kinach i przyznają, że to fantastyczna rola. Jednocześnie są zaintrygowani i wróżą filmowi sukces, z uwagi na nieoczekiwane wcielenie Anny Muchy. "Czekam Pani Aniu! To będzie petarda! Pani rola zapewne zaskoczy i zadziwi wielu!", "Muszę to zobaczyć!", "Będzie ogień!", "Jesteś mistrzynią!!! Moje gratulacje roli".

"Miłość, seks & pandemia": Rozenek-Majdan bez cenzury

Parę słów o Annie Musze

Ma na swoim koncie kultowe role, jak: Sabinkę w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak" (1990 rok), Dankę Dresner u Stevena Spielberga w "Liście Schindlera" (1993 rok), czy prostytutkę Lili w filmie "Chłopaki nie płaczą" Olafa Lubaszenki. Grał już u Patryka Vegi w "Pitbullu. Nowych porządkach", a także wcieliła się w panią inspektor Bożenę w dwóch częściach komedii "Kogel-mogel...": "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" (2019 rok) oraz "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" (2021 rok).

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Miłość seks & pandemia | Patryk Vega | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy