Reklama

Reklama

"Miłość, seks & pandemia": Rozenek-Majdan bez cenzury [ZWIASTUN]

Dziś w sieci zadebiutował gorący, pełen namiętności i emocji zwiastun filmu „Miłość, seks & pandemia”. W obsadzie produkcji zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę oraz Zofię Zborowską-Wronę w zupełnie nowych, zaskakujących wcieleniach. Nowy film Patryka Vegi pojawi się w kinach 4 lutego.

Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie "Miłość, seks & pandemia"

Patryk Vega, autor bezkompromisowych hitów: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Botoks" i "Kobiety mafii", powraca z nowym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety.

"Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią Codid-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Oto film, który nie boi się tematów tabu i pokazania seksu i miłości, jakimi są naprawdę. To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnym" - zapowiada dystrybutor Kino Świat.

Reklama

"Miłość, seks & pandemia": O czym opowie film?

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku.

Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny - mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka.

Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu.

Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) - kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer - zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

"Cierpimy na epidemię samotności"

"Cierpimy na epidemię samotności. Coraz łatwiej przychodzi nam wyzuty z emocji seks, a nie potrafimy stworzyć relacji z drugim człowiekiem opartej na bliskości" - taką diagnozę współczesności stawia jedna z bohaterek filmu.

W zwiastunie produkcji, obok typowych dla reżysera licznych scen seksu, znajdziemy także odwołania do bieżących wydarzeń politycznych (uliczne protesty).

Szybki montaż gwałtownych wydarzeń z życia trzech bohaterek filmu puentuje głos narratora: "Jedyne, co ma sens w tej sytuacji, to podjęcie decyzji - czy skierujemy się w stronę ciemności, czy światła Chrystusa".

Zobacz również:

W latach 90. była wielką gwiazdą. Powróci na szczyt?

Jego nagie zdjęcia obiegły świat. Skandal ciągnął się latami!

Kto zagra nowego Bonda? Jest siedmiu kandydatów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy