Reklama

O.S.T.R. i Sebastian Fabijański w singlu promującym film "Psy 3. W imię zasad"

​W poniedziałek, 2 grudnia, na platformach streamingowych pojawił się singiel promujący film "Psy 3. W imię zasad". Wyczekiwana przez fanów nowa odsłona kultowych "Psów" Władysława Pasikowskiego wejdzie na ekrany kin już 17 stycznia 2020 roku. Z tej okazji doszło do elektryzującej kolaboracji. Największy polski raper O.S.T.R. oraz grający jedną z ról w filmie i jednocześnie debiutujący na polskim rynku muzycznym aktor Sebastian Fabijański, stworzyli wyjątkowy utwór "Psy. W imię zasad".

O.S.T.R. i Sebastian Fabijański promują film "Psy 3. W imię zasad"

"Wychowałem się na tekstach Franza Maurera. 'Psy' to zdecydowanie najważniejszy polski film mojego dorastania. Bez niego mój styl i twórczość w jakimś tam stopniu byłyby pewnie inne. Cieszę się, że przy kolejnej odsłonie "Psów" mogę być już obecny nie tylko jako wierny widz" - wspomina  O.S.T.R.

Reklama

Dla Sebastiana Fabijańskiego współpraca z O.S.T.R. to debiut na rynku muzycznym. "To najważniejszy jak dotąd projekt w moim życiu - bo na tym bicie jestem ja. W filmach się zasłaniam rolą. Tu się odsłaniam. Jest to początek mojej drogi muzycznej. Zacząłem ją z O.S.T.R., który wraz z ekipą pomaga mi przy nagraniu mojej płyty. Jestem mu za to cholernie wdzięczny, a także za to, że mnie przygarnął i mi zaufał" - mówi aktor.

 Sebastian Fabijański swoją pasję do hip-hopu odkrył, zanim poplątana ścieżka życia rzuciła go w tryby szkoły filmowej. Szybka kariera na srebrnym ekranie odsunęła muzykę na dalszy plan, ale za sprawą znajomości z O.S.T.R. przed artystą otwierają się nowe perspektywy. Singiel "Psy. W imię zasad" to oficjalnie początek dyskografii Sebastiana Fabijańskiego, który zapowiedział już swój solowy album na pierwszą połowę 2020 roku.

O.S.T.R. to muzyk, producent, instrumentalista i raper. Autor 22 albumów muzycznych. Posiadacz potrójnie platynowej płyty, podwójnie platynowej płyty, pięciu platynowych płyt i sześciu złotych płyt. Czterokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od 20 lat w nieprzerwanej trasie koncertowej, konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Sebastian Fabijański to ceniony i popularny aktor filmowy. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2014 roku otrzymał nagrody za najlepszy debiut aktorski za role w filmach "Jeziorak" i "Miasto 44" na 39. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Popularność przyniosły mu seriale: "Pakt" i "Belfer". Niedawno weszły do kin filmy, w których zagrał główną rolę: "Mowa ptaków" Xawerego Żuławskiego oraz "Legiony" Dariusza Gajewskiego. Zobaczyć go będzie można także w filmie "Psy 3. W imię zasad" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, który będzie miał premierę w 2020 roku.

Film "Psy 3. W imię zasad" trafi na ekrany kin 17 stycznia 2020. Po latach odsiadki Franz Maurer (Bogusław Linda) wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku... nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Psy 3. W imię zasad | O.S.T.R.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje