Reklama

Reklama

"Niezniszczalni 4": Iko Uwais dołączył do obsady

Sławę Iko Uwaisowi przyniosła rola dzielnego członka oddziału SWAT w indonezyjskim „Raid”, jednym z najlepszych filmów akcji tej dekady. Potem aktor zagrał jeszcze w kontynuacji tej produkcji, a następnie ruszył na podbój Hollywood. Kolejną szansą na to zrobienie światowej kariery będzie dla Uwaisa udział w filmie „Niezniszczalni 4” u boku takich gwiazd jak Sylvester Stallone, Jason Statham czy Dolph Lundgren.

Iko Uwais dołączy do ekipy "Niezniszczalnych 4"

W hollywoodzkim rozdziale kariery Iko Uwaisa znalazły się do tej pory takie tytuły jak m.in. "Eskorta", "Stuber" oraz "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Teraz tego pochodzącego z Indonezji aktora będzie można zobaczyć w filmie "Niezniszczalni 4". Zdjęcia do tej produkcji właśnie trwają.

Szczegóły fabuły filmu "Niezniszczalni 4" nie są na razie znane, ale na podstawie poprzednich trzech części tego sensacyjnego widowiska można przypuszczać, że tytułowi dzielni najemnicy po raz kolejny stawią czoła groźnym przeciwnikom. Tym razem, jak informuje portal "Deadline", ma to być prywatna armia należąca do byłego oficera, który został handlarzem bronią. Właśnie w tej roli wystąpi Iko Uwais.

Reklama

"Niezniszczalni 4": Pożegnanie Sylvestra Stallone'a

Grupą tytułowych bohaterów po raz kolejny dowodzić będzie Barney Ross grany przez Sylvestra Stallone’a. Tym razem jednak pierwsze skrzypce ma zagrać Jason Statham wcielający się w rolę Lee Christmasa. To właśnie na jego barkach spoczywać będzie ciężar powodzenia kolejnych odsłon "Niezniszczalnych". Twórca cyklu, Sylvester Stallone, na czwartej część filmu kończy swoją przygodę z rolą Rossa.

Reżyserem filmu "Niezniszczalni 4" jest były kaskader Scott Waugh. Scenariusz napisał Spenser Cohen ("Moonfall"), a poprawki do tekstu wprowadzili Max Adams ("Ocalenie") i John Joseph Connolly. W rolach głównych obok Stallone’a, Stathama, Uwaisa i Lundgrena wystąpią Randy Couture, Megan Fox, Curtis "50 Cent" Jackson, Jacob Scipio i Andy Garcia.

Czytaj więcej:

Megan Fox w 'Niezniszczalnych 4"! Aktorka pozuje w obcisłym kostiumie!

Andy Garcia w "Niezniszczalnych 4"!

"Niezniszczalni 4": To będzie zwieńczenie serii?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Niezniszczalni 4 | Iko Uwais

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje