Reklama

Reklama

Nie żyje Przemysław Gąsiorowicz. Szlachetny gest przyjaciół

Przemysław Gąsiorowicz zginął tragicznie 8 stycznia 2022 roku w wypadku samochodowym. Aktor był wtedy w drodze na pogrzeb Witolda Kopcia, kolegi z Teatru Osterwy w Lublinie. Gąsiorowicz miał troje dzieci. Teraz jego współpracownicy rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, które umożliwią pomoc jego rodzinie.

Przemysław Gąsiorowicz miał 43 lata

W miniony weekend do mediów dotarła niezwykle smutna wiadomość o śmierci Przemysława Gąsiorowicza. 43-letni aktor Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie, publiczności znany także z wielu popularnych seriali, zginął w wypadku samochodowym. Do tragedii doszło, gdy jechał na pogrzeb zmarłego niedawno aktora Witolda Kopcia.

Do wypadku, w wyniku którego życie stracił Przemysław Gąsiorowicz, doszło w sobotę po południu na obwodnicy Lubartowa. Razem z aktorem podróżował także związany z lubelskim teatrem Jan Wojciech Krzyszczak. Peugeot Partner, którym jechali - z niewyjaśnionych przyczyn - zjechał w pewnym momencie na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Hondą Civic, w której znajdowała się czteroosobowa rodzina. Pozostali uczestnicy wypadku - część z nich była ranna - trafili do różnych placówek medycznych.

Reklama

Przemysław Gąsiorowicz - żałoba w teatrze

Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie, w którym przez lata występował Przemysław Gąsiorowicz, w związku ze śmiercią aktora odwołał spektakle zaplanowane na feralny weekend. Po tragedii, do której doszło w sobotę, w placówce ogłoszona została także siedmiodniowa żałoba. Będzie ona obowiązywać od 10 do 16 stycznia 2022 roku. Ponadto każdy kolejny spektakl ma poprzedzać minuta ciszy, aktorzy nie będą wychodzić do ukłonów, nie będzie także braw.

Przemysław Gąsiorowicz nie żyje: Szlachetny gest przyjaciół

W lubelskim teatrze wystawiono księgę kondolencyjną oraz puszkę, do której można składać datki na wsparcie bliskich Przemysława Gąsiorowicza. W serwisie pomagam.pl wystartowała także zbiórka na rzecz rodziny tragicznie zmarłego aktora, który był ojcem trójki dzieci.

Zobacz również:

Gwiazda filmów porno w szpitalu. Cierpi na rzadką chorobę

Jazda bez trzymanki? To najbardziej szalony film roku!

Znany pisarz znieważył prezydenta RP? Jest wyrok sądu!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje