Reklama

Reklama

Natalia Janoszek: Gwiazda Bollywood błyszczy na czerwonym dywanie

Natalia Janoszek cieszy się międzynarodową popularnością. Polka posiada rzeszę wiernych fanów, którzy z zachwytem obserwują jej kolejne zawodowe osiągnięcia. Niedawno zachwyciła na czerwonym dywanie podczas Festiwalu w Cannes. Aktorka promowała tam swój najnowszy film.

Natalia Janoszek spełnia marzenia

Dziewczyna o wielu pasjach i wielkich marzeniach, które udaje jej się spełniać. Wystarczy wspomnieć, że jako pierwsza polska aktorka została nagrodzona indyjską nagrodą filmową, a za charytatywną kolację z 31-latką pewien grecki biznesmen zapłacił ostatnio milion dolarów!

Urodziła się w Bielsku-Białej. Stąd wyruszyła po sławę i pieniądze, ale w tym rozpędzonym pociągu pozostała skromna i z wielkim sercem dla potrzebujących. Zanim zadebiutowała na warszawskich salonach, 40 razy reprezentowała Polskę na międzynarodowych konkursach piękności.

W 2012 roku, podczas jednego z konkursów, została zauważona w Bangkoku i jeszcze w tym samym roku zagrała główną rolę w bollywoodzkim filmie. Potem przyszły kolejne role w Bollywood i amerykańskie produkcje. Natalia, mimo międzynarodowej sławy, bywa częstym gościem na warszawskich salonach, ale w rozmowach z dziennikarzami zwykle opowiada o swojej działalności charytatywnej i wyzwaniach zawodowych.

Reklama

Natalia Janoszek: Milion dolarów za wieczór

Najpopularniejsza polska aktorka?

O tym, że polski show-biznes paradoksem stoi, wiedzą niemal wszyscy. Karierę robią ci, którzy nic nie robią albo kręcą dramy i żyją na krawędzi. O tych, którzy osiągają międzynarodowe sukcesy, wspomina się przy okazji, niechcący, bądź wcale. Najlepszym przykładem jest Natalia Janoszek, która od kilku lat robi spektakularną karierę w Bollywood, od początku gra główne role, a jej zasięgi na Instagramie są imponujące. 

Mało która polska celebrytka jest w stanie pochwalić się zasięgami powyżej miliona. Aktorka wróciła właśnie z festiwalu w Cannes, gdzie promowała najnowszy film "Idol". "To hiszpańsko-fińska produkcja, w której zagrałam młodą Hiszpankę. Bardzo ciekawa historia i świetny scenariusz" - zdradziła Natalia, która w Cannes prezentowała się o niebo lepiej niż międzynarodowe gwiazdy. Aktorka wystąpiła w białej sukni duetu Rogowskie Desing, która idealnie podkreślała jej filigranową sylwetkę. Prosto z Cannes przyjechała na event Sabriny Pilewicz, stawiając na total black color.

Natalia Janoszek robi międzynarodową karierę! Polka podbija Bollywood

Natalia Janoszek: Gwiazda Bollywood zabłyśnie także w Polsce?

Aleksandra Siudowska/AKPA

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Janoszek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL