Reklama

Reklama

"Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie": Mila Kunis w nowej roli!

Mila Kunis od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek. Już wkrótce ponownie zobaczymy ją na ekranach, a wszystko za sprawą roli w nowej produkcji Netfliksa. Gwiazda pojawiła się ostatnio na imprezie, promującej film i zachwyciła!

Nowa rola Mili Kunis

Mila Kunis powraca do gry w premierowym filmie "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie", którego premiera już 7 października na Netflixie. Tymczasem obsada i twórcy filmu pojawili się na medialnej imprezie, na której trudno było oderwać wzrok od aktorki. 

39-latka wcieliła się w główną rolę, młodszej o dekadę nowojorczanki, której życie wydaje się usłane różami. Ma świetną pracę, garderobę markowych ubrań, kochającego narzeczonego, a w planach bajeczny ślub na rajskiej wyspie. Tymczasem przeszłość nie daje o sobie zapomnieć, a konfrontacja z mroczną prawdą boleśnie rujnuje dotychczasowe, idealne życie. 

Reklama

Mila Kunis zachwyciła black total lookiem, prezentując się w dopasowanej, krótkiej sukience i wysokich, zamszowych muszkieterkach. Minimalna ilość srebrnej biżuterii i rozpuszczone włosy są dowodem na to, że nie trzeba szokować, żeby wzbudzić zainteresowanie. 

Mila Kunis urodziła się na Ukrainie i w wieku siedmiu lat przeprowadziła się z rodziną do Stanów. Karierę zaczęła, jako nastolatka, grając w kultowym serialu "Różowe lata siedemdziesiąte". Na planie serialu poznała przyszłego męża - Ashtona Kutchera, z którym związała się w 2012 roku. Para wychowuje dwoje dzieci - ośmioletnią córkę i sześcioletniego syna. Mila nie zapomina o swoich korzeniach i od początku zbrojnej inwazji Rosji na Ukrainę, wspiera swoich rodaków finansowo.

Zobacz również:

Randy Quaid: Szokujące, co stało się z gwiazdorem! Na najnowszych zdjęciach jest nie do poznania

Mark Hamill: Ambasador Armii Dronów. Gwiazdor wspiera Ukrainę

Lily-Rose Depp i Bill Skarsgard i zagrają w remake'u "Nosferatu - symfonia grozy" 

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Mila Kunis | Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy