Reklama

Monica Bellucci: Gwiazda kończy 58 lat i... nadal olśniewa!

Monica Bellucci od lat zachwyca nie tylko talentem aktorskim, ale i nieskazitelną urodą. Gwiazda dziś obchodzi swoje 58. urodziny i wciąż zachwyca, zupełnie jakby czas się dla niej zatrzymał. Z okazji urodzin aktorki powróćmy na chwilę do jej najważniejszych ról i sprawdźmy jak wygląda dziś.

Monica Bellucci: Supergwiazda

Monica Bellucci debiutowała w 1990 roku. Od tego czasu pojawiła się w dziesiątkach produkcji filmowych, kampanii reklamowych, sesji zdjęciowych czy pokazów mody. Widzowie z pewnością pamiętają jej role w filmach "Doberman", "Nieodwracalne", "Podejrzany", "Melanie" czy "Pasja". Wielokrotnie nagradzana aktorka od dekad cieszy się międzynarodową sławą.

Przyszła gwiazda kina wychowywała się w Citta di Castello, małym miasteczku w Umbrii, w środkowych Włoszech. "Lubiłam spędzać czas z rodzicami, przy książkach, jednocześnie myślami byłam zawsze dalej niż podwórko. Czułam się w dzieciństwie bardzo wygodnie, bezpiecznie, ale było mi też dosyć nudno. Wszyscy dookoła wszystko o sobie wiedzieli, codzienność pamiętam jako bardzo przewidywalną. A ja chciałam być wolna, nieograniczona przestrzenią, którą znam na pamięć. I ostatecznie miałam dużo szczęścia, że udało mi się tak wcześnie zacząć pracę modelki" - stwierdziła w jednym z wywiadów.

Reklama

Chociaż szybko stała się samodzielna finansowo, to przyznała też, że bardzo późno doświadczyła uczucia, że w pełni wkroczyła w dorosłość. Cezurą w jej życiu było urodzenie pierwszego dziecka. Aktorka wychowuje dwie córki. Starsza, Deva, urodziła się w 2004 r., a druga, Leonie, w 2010. Ich ojcem jest francuski aktor Vincent Cassel. Dlaczego Włoszka tak długo odkładała macierzyństwo?

"Wcześniej po prostu nie byłam gotowa na doświadczenie tak ogromne, wymagające, odpowiedzialne. Trudno mi było wyobrazić sobie, że oddaję komuś siebie, stawiam na drugim miejscu własne ambicje. Myślę, że po prostu bardzo długo, być może za długo, czułam się dzieckiem" - wyznała.

Dziś aktorka kończy 58 lat i wciąż zachwyca urodą. Jej najnowsze zdjęcia wręcz zapierają dech. Sami popatrzcie!

Zobacz również:

Lashana Lynch: Czy powróci w nowym filmie o Jamesie Bondzie?

Październik pełen nowości w Netfliksie i HBO Max! Co zobaczymy w pierwszym tygodniu miesiąca?

"Kevin sam w domu": Powrót Kevina! Kiedy film trafi na antenę?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monica Bellucci
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy