Reklama

Reklama

Modelka Cara Delevingne robi karierę

21-letnia Cara Delevingne, najlepsza modelka roku 2012 w Wielkiej Brytanii, marzy nie tylko o karierze na wybiegu. Chce też grać i śpiewać. Jej marzenia się spełniają - właśnie kręci swój kolejny film.

Delevingne bierze udział w zdjęciach do filmu "Kids in Love", opowiadającego historię bogatych nastolatków, których życie toczy się głównie wokół imprez. Złośliwi komentują, że Cara jest stworzona do tej roli, ponieważ prywatnie prowadzi podobne życie.

Modelka ma już za sobą kinowy debiut. Zagrała epizodyczną rolę w "Annie Kareninie" (2012). Teraz jest na giełdzie nazwisk, które mogą pojawić się w obsadzie ekranizacji "50 Twarzy Greya".

Ekipa kręcąca "Kids in Love" prawdopodobnie nie nudzi się w towarzystwie Cary. Gwiazdę wyróżnia żywiołowa osobowość i wielkie poczucie humoru. Adam Babinek, dyrektor artystyczny Reserved, marki, która zaangażowała Carę do reklamy kolekcji na wiosnę-lato 2013, wypowiadał się o niej w samych superlatywach.

Reklama

"Zupełnie nie czuliśmy, że mieliśmy do czynienia z gwiazdą. Cara jest bardzo naturalna, (...) żywiołowa, (...) i nieskażona pretensjonalnością świata modowego. Była sobą. Szybko skumplowała się z całą ekipą na planie. Często słuchała muzyki i śpiewała. Robiła dużo dziwnych min i żywiołowo reagowała na komendy fotografa czy ekipy filmowej" - wspominał pracę z Delevingne na planie zdjęciowym w Miami.

Moda, film, ale również i muzyka inspirują Carę. Brytyjka niedawno nagrała swój pierwszy utwór - melancholijny "Sonnentanz (Sun Don't Shine)". Zaśpiewała wspólnie ze wschodzącą gwiazdą brytyjskiej muzyki, Willem Heardem. Na YouTube pojawiło się wideo z ich nagrania w studio.


Cara Delevingne, która jest twarzą m.in. Burberry, to dziewczyna z wyższych sfer. Dziadek modelki, sir Jocelyn Stevens, kierował agendą rządu brytyjskiego, English Heritage, która opiekuje się zabytkami budownictwa. Jej ojciec, Charles, jest developerem. Matka, Pandora, zajmuje się robieniem zakupów na indywidualne zamówienie w domu towarowym, Selfridges. Starsza siostra Cary, Poppy to modelka. Porad, jak radzić sobie w show-biznesie, udzielać jej też może matka chrzestna, którą jest Joan Collins, czyli serialowa Alexis z "Dynastii".

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Cara Delevingne | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje