Reklama

Miłosny trójkąt jak na Broadwayu

Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa i Szymon Bobrowski przygotowują się do premiery spektaklu "Histerie miłosne". Fani talentu tych gwiazd będą mogli oglądać spektakl już od 8 listopada w Teatrze Studio Buffo w Warszawie.

"Histerie miłosne" to popularna na Broadwayu sztuka, której autorem jest Murray Schisgal. Jej bohaterami są: Marian i jego żona Elżbieta oraz przyjaciel Mariana - Piotr.

Reklama

Marian planuje pozbyć się żony, ponieważ ma kochankę. Kiedy przypadkiem spotyka na moście dawno niewidzianego szkolnego kumpla, wpada na pomysł, którego konsekwencje dają początek lawinie tragiczno-śmiesznych wydarzeń...

- Marian odniósł w życiu wielki sukces, ma wspaniałą żonę i cudownego przyjaciela. Kocha ich z całego serca, ale chodzą mu po głowie różne dziwne myśli - powiedział Szymon Bobrowski, który wciela się w rolę Mariana Motyki.

Rolę żony Mariana - Elżbiety gra Magdalena Boczarska. - Moja postać ma silnie sprecyzowane marzenia i plany. Jest intelektualistką, ale przede wszystkim jest kobietą, która po prostu chce być szczęśliwa - powiedziała Boczarska. - Elżbieta namiesza w życiu Mariana i Piotra. Powiem szczerze, że niezwykle odpowiada mi praca w gronie samych mężczyzn - zażartowała aktorka.

Przyjaciela Mariana - Piotra gra Bartłomiej Topa, który nie ukrywa, że praca przy tym spektaklu jest dla niego przyjemnością. - Spotkanie z tak cudownymi kolegami jest dla mnie wielką przyjemnością. Tekst tej sztuki doskonale pasuje do rzeczywistości i bardzo dobrze się nam gra - powiedział Bartłomiej Topa.

Tekst przełożył Bartosz Wierzbięta, a reżyserią zajął się Piotr Jędrzejas.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje