Reklama

Miłość nie na pokaz

Wokół hucznych ślubów gwiazd jest niemal tyle samo szumu, co wokół ich rozwodów. Złośliwi robią nawet zakłady: jak szybko rozpadnie się nowe małżeństwo? Jednak gdy dwoje ludzi łączy prawdziwe uczucie, nikt ani nic nie jest w stanie mu zaszkodzić! Mamy na to dowody.

Mogłoby się wydawać, że show-biznes nie sprzyja długoletnim związkom. Bujne życie towarzyskie, imprezy i bankiety, a także praca wciąż z innymi ludźmi - większość artystów, aktorów, muzyków, wiedzie właśnie taki tryb życia. I jak w tym wirze, wśród samych zmiennych, zachować stałość swojego uczucia? Wierność jednej osobie? Cóż... da się!

Reklama

Witold Pyrkosz miał 36 lat, gdy poznał Krystynę. Ona wówczas była... 17-latką! W tym roku będą obchodzili 50. rocznicę ślubu! Co ciekawe, pobrali się w lipcu - a podobno to miesiące z literą "r" wróżą małżeństwu szczęście!

Imponującym stażem pochwalić się mogą także Barbara i Jerzy Stuhrowie - przeżyli razem 43 lata w związku małżeńskim, ale parą są jeszcze dłużej - poznali się w przedszkolu! Od liceum znają się zaś Jurek i Lidia Owsiakowie. Pomysłodawca WOŚP poznał Dzidzię, jak nazywa swoją żonę, gdy nie zdał i trafił do klasy niżej, w której ona się uczyła.

Podobnymi osiągnięciami mogą poszczycić się zagraniczne gwiazdy, choć to się wydaje jeszcze bardziej nieprawdopodobne. A jednak nawet w Hollywood możliwa jest prawdziwa miłość. Od 39 lat małżeństwem są Sean Connery i Micheline Roquebrune. Połączyła ich pasja sportowa: - Cóż może być lepszego od żony, która gra w golfa równie dobrze jak ty? - zastanawia się Connery.

Meryl Streep poślubiła zaś Donalda Gummera 36 lat temu. - Gdy go spotkałam, byłam w żałobie po narzeczonym, który zmarł na raka - mówi aktorka. - Wydawało mi się, że wszystko, co dobre, już się w moim życiu skończyło. Donald udowodnił mi, że to nieprawda.

Jak się jednak okazuje, do szczęścia niepotrzebny jest tzw. papierek. Do dziś, od 30 lat, bez ślubu żyją ze sobą Goldie Hawn i Kurt Russell. - Budzę się codziennie rano i wiem, że gdybym tylko chciała, mogłabym spakować walizki i odejść. I nigdy tego nie chcę... - mówi Goldie.

A Kora Jackowska i Kamil Sipowicz zdecydowali się na ślub zaledwie kilka tygodni temu - po 40 latach życia na "kocią łapę"! Jak widać, "intensywność" życia wcale nie musi stać na drodze miłości - o ile ta ostatnia jest wystarczająco silna.

Marta Uler

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje