Reklama

Reklama

"Miłość jest blisko" w kinach na Walentynki

11 lutego na ekrany kin trafi romantyczna komedia "Miłość jest blisko". W głównych rolach zobaczymy Weronikę Książkiewicz, Wojciecha Solarza, Olgę Bołądź i Grzegorza Małęckiego.

Wojciech Solarz i Olga Bołądź w filmie "Miłość jest blisko"

Natalia (Weronika Książkiewicz) i Adam (Wojciech Solarz) znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze są razem. Mieszkają w jednym domu, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii.

Reklama

Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną Marikę (Olga Bołądź), podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem w Natalii zakochuje się Bruno (Grzegorz Małecki), bogaty dentysta, który chce spełniać jej wszystkie marzenia. Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco...

"Miłość jest blisko": Opowieść o odkrywaniu prawdziwego uczucia

Za reżyserię "Miłość jest blisko" odpowiada Radek Dunaszewski, który przyznaje, że kompletując obsadę wzorował się na znakomitych aktorskich zespołach kultowych komediach: "Notting Hill" i "Bezsenność w Seatlle". "Udało mi się dobrać filmową ekipę według klucza przyjaźni i sympatii - przed i za kamerą byliśmy jak motywująca i wspierająca się rodzina" - uważa reżyser filmu.

Twórca "Miłość jest blisko" uważa, że celem jego filmu jest zaoferowanie kinowemu widzowi kilkudziesięciu minut rozrywki.

"Nasz film to utrwalająca wiarę w happy end wesoła opowieść o przeznaczeniu i odkrywaniu prawdziwego uczucia. To ino dla widza, który chce się poczuć lepiej, pośmiać i pomarzyć, a to przecież kwintesencja kinowej rozrywki" - podkreśla Dunaszewski.

Zobacz również:

W latach 90. była wielką gwiazdą. Powróci na szczyt?

Jego nagie zdjęcia obiegły świat. Skandal ciągnął się latami!

Kto zagra nowego Bonda? Jest siedmiu kandydatów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Miłość jest blisko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy