Reklama

Reklama

Michał Koterski: Dubler Adriana Brody'ego?

Jeszcze przed udziałem w "Dniu świra" Michał Koterski miał szansę na wyjątkową przygodę zawodową. Aktor ujawnił właśnie, że 20 lat temu oferowano mu pracę na planie filmu "Pianista" w reżyserii Romana Polańskiego. Michał miał być modelem, który zastępuje Adriena Brody'ego podczas ujęć testowych. Nie przyjął jednak tej propozycji, bo tak poradził mu... ojciec, Marek Koterski.

Michał Koterski

Po dłuższej przerwie od sportu Michał Koterski od tygodnia znów intensywnie ćwiczy na siłowni. Bieżnia, po której biega, ustawiona jest naprzeciwko telewizora, w związku z czym w trakcie truchtania aktor może oglądać filmy.

Michał Koterski zamiast Adriena Brody'ego?

Akurat podczas jego ostatniej wizyty w siłowni emitowany był obsypany Oscarami film "Pianista", do którego zdjęcia realizowano m.in. w Warszawie. To natchnęła Koterskiego do zwierzeń...

Reklama

"Nie wiem, czy wiecie, ale miałem być w tym filmie tzw. stand-inem. To w amerykańskim kinie jest ktoś taki, kto staje i ustawiane są na nim kamery i światła, żeby główny aktor się nie męczył - w tym wypadku Adrien Brody. Później ten stand-in schodzi, wchodzi gwiazda i gra w skupieniu swoją rolę" - wyjawił w relacji na InstaStories Koterski.

Jednak hollywoodzką karierę "Miśka", już w zarodku zdusił jego ojciec, reżyser Marek Koterski. "Dostałem taką propozycję, ale mój ojciec mi odradził, bo mi powiedział, że się nabawię kompleksów na całe życie. I może dobrze, bo dzisiaj to ja jestem 'the one and only superstar'", polski Adrien Brody" - powiedział z uśmiechem aktor.

Choć szansa zabłyśnięcia w hollywoodzkiej produkcji przeszła mu koło nosa, to dziś Michał Koterski nie narzeka na brak ról w polskich produkcjach. Niedawno skończył zdjęcia do komedii "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", której akcja toczy się w latach 80. i 90. W tej opowieści o początkach polskiego kapitalizmu "Misiek" gra popularnego tenisistę.

Z kolei w filmie biograficznym "Gierek", którego premierę zaplanowano na początek przyszłego roku, wcielił się w postać I sekretarza KC PZPR Edwarda Gierka.

Czytaj więcej:

Kami Durczok nie żyje. Gdzie i kiedy pogrzeb?

Zdewastowano rodzinny grób rodziny Macieja Stuhra

Damięcki stracił pracę przez Kurdej-Szatan? "Obrzydliwe kłamstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Koterski | Pianista

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje