Reklama

Michael York w "Austin Powers 3"

Amerykański aktor Michael York, najbardziej znany z takich filmów jak "Kabaret" czy "Morderstwo w Orient Expresie", prowadzi rozmowy z producentami trzeciej już opowieści o przygodach Austina Powersa, w sprawie swego udziału w tym projekcie. York, który zagrał już w dwóch częściach filmu o szpiegu specjalnej troski, ma ponownie pojawić się na ekranie jako Basil Exposition.

"Jestem zachwycony, że zwrócono się do mnie z propozycją zagrania w kolejnym filmie o Austinie Powersie. Co prawda nie czytałem jeszcze scenariusza, ale słyszalem, że Mike Meyers nad nim aktywnie pracuje. Wierzę, że to będzie znowu przebój" - powiedział aktor podczas wywiadu udzielonego jednej z gazet, w swoim domu w Beverly Hills, w Kalifornii.

Reklama

"Poprzednim razem praca na planie tych filmów to była prawdziwa przyjemność i nieustająca zabawa. Dlaczego nie mam tego powtórzyć" - dodał York.

Dwa filmy, będące parodią produkcji o Jamesie Bondzie, czyli "Austin Powers - agent specjalnej troski" oraz "Austin Powers - szpieg, który nie umiera nigdy", zdobyły sobie ogromną popularność wśród widzów i producenci mają nadzieję, że i tym razem uda im się powtórzyć ten sukces kasowy.

Czy pozostali aktorzy, biorący udział w filmach o Austinie Powersie zgodzą się na udział w części trzeciej, nie wiadomo. Pewne jest, że po raz kolejny Austina Powersa zagra Mike Meyers.

Data rozpoczęcia produkcji nie jest jeszcze znana.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michael York | aktor | Austin | Michael | york

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje