Reklama

Meryl Streep gwiazdą filmu "Niech gadają"

"Niech gadają" to historia znanej autorki, która wyrusza w podróż z przyjaciółmi, aby się zabawić i wyleczyć stare rany. W jej roli występuje Meryl Streep. Premiera filmu odbędzie się w HBO GO 10 grudnia. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na styczeń.

Meryl Streep zagrała w "Niech gadają" autorkę książkowych bestsellerów

Film HBO Max "Niech gadają" opowiada historię znanej autorki (Meryl Streep), która wraz przyjaciółkami (Candice Bergen oraz Dianne Wiest) wyrusza w podróż, aby się zabawić i wyleczyć stare rany. Dołącza do nich siostrzeniec pisarki (Lucas Hedges), który wciąż sprzecza się z kobietami, a także z jej nowa agentka (Gemma Chan), która za wszelką cenę próbuje dowiedzieć czegokolwiek o jej następnej książce.

Reklama

W rolach głównych występują: zdobywczyni Oscara Meryl Streep, wyróżniona nominacją do Oscara oraz nagrodą Emmy Candice Bergen, nominowany do nagrody Akademii Lucas Hedges, Gemma Chan ("Bajecznie bogaci Azjaci") i zdobywczyni Oscara Dianne Wiest.

Film wyreżyserował nagrodzony Oscarem Steven Soderbergh. Za scenariusz odpowiedzialna jest Deborah Eisenberg, a obowiązki producenta pełnił Gregory Jacobs ("Pralnia").

Premiera filmu "Niech gadają" zaplanowana została na 10 grudnia w HBO GO. Emisja na antenie HBO odbędzie 10 stycznia o godz. 20.10.

 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meryl Streep | Steven Soderbergh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje