Reklama

Maria Dębska przeszła metamorfozę do filmu. Po lokach nie ma śladu!

Maria Dębska nie przestaje zadziwiać! Dziś na Instagramie aktorki pojawiła się fotografia, na której możemy zobaczyć ją... w krótkich włosach. Zdecydowana metamorfoza związana jest z nową rolą. Premiera już wkrótce!

Maria Dębska nie przestaje zadziwiać! Dziś na Instagramie aktorki pojawiła się fotografia, na której możemy zobaczyć ją... w krótkich włosach. Zdecydowana metamorfoza związana jest z nową rolą. Premiera już wkrótce!
Maria Dębska /Podlewski /AKPA

Maria Dębska w krótkich włosach. Metamorfoza robi wrażenie!

Maria Dębska jest jedną z najpopularniejszych aktorek, która nie daje się zaszufladkować, pokazując rozmaite oblicza w kolejnych produkcjach. 31-latka cieszy się niemałą popularnością wśród fanów. Widzowie pokochali ją za różnorodne role teatralne, filmowe i telewizyjne. Mimo młodego wieku ma w swoim dorobku udział w wielu projektach, jak na przykład: "Bo we mnie jest seks", "Zabawa, zabawa", "Cicha noc", "Barwy Szczęścia", "Kuchnia" czy "W rytmie serca".

Fani talentu Marii Dębskiej już wkrótce będą mogli zobaczyć ją zupełnie odmienioną w nowej ekranizacji powieści Zbigniewa Nienackiego "Pan Samochodzik i Templariusze". Do roli Karen Petersen przeszła niemałą metamorfozę, a jej efektami pochwaliła się na Instagramie.

Reklama

Fani komentują, nie kryjąc ekscytacji: "WOW totalnie inne wcielenie. Drapieżnie i te głębokie spojrzenie!", "Brzmisz i wyglądasz intrygująco", "Wow! Ale fryz!", "Moje dzieciństwo, czekam niecierpliwie na nową odsłonę", "Moja lektura z czasów młodości. Oj, nie mogę się doczekać".

"Pan Samochodzik i Templariusze" na Netfliksie od 12 lipca

Platforma Netflix konsekwentnie realizuje swoje plany dotyczące polskich tytułów. Przypomnijmy, że w marcu szefowie streamingowego giganta zapowiedzieli, że jeszcze w tym roku do katalogu platformy trafi w sumie dwanaście rodzimych realizacji. Kolejną, którą już udało się skończyć, jest filmowa adaptacja powieści Zbigniewa Nienackiego, "Pan Samochodzik i Templariusze". Premiera już 12 lipca.

"Ten, jest kluczem do wielkiej mocy, mogącej zachwiać równowagą dobra i zła na świecie. Wspierany przez zaprzyjaźnionych harcerzy, Pan Samochodzik rozpoczyna wielki wyścig z czasem i wrogą organizacją, którego stawką jest dziedzictwo rycerskich zakonów" - czytamy w opisie fabuły.

W filmie, którego reżyserem jest Antoni Nykowski wystąpią m.in.: Mateusz Janicki, Sandra Drzymalska, Maria Dębska, Jacek Beler, Anna Dymna, Ewa Błaszczyk, Przemysław Bluszcz oraz Piotr Sega, Kalina Kowalczuk, Olgierd Blecharz.

Autor: Katarzyna Solecka

Czytaj więcej: Miłość w filmowym świecie: Maria Dębska i Marcin Bosak

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska | Pan Samochodzik i Templariusze (2023)
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy