Reklama

Reklama

Margot Robbie nie zagra w "Piratach z Karaibów"

W maju cały filmowy świat żył informacją, że Margot Robbie pojawi się w kolejnym filmie z serii "Piraci z Karaibów". Teraz okazuje się, że ta informacja nie jest już aktualna.

W maju cały filmowy świat żył informacją, że Margot Robbie pojawi się w kolejnym filmie z serii "Piraci z Karaibów". Teraz okazuje się, że ta informacja nie jest już aktualna.
Margot Robbie /Dia Dipasupil /Getty Images

W rozmowie z "Vanity Fair" Margot Robbie ujawniła, że wytwórnia Disneya nie jest już zainteresowana realizacją rebootu "Piratów z Karaibów". "Mieliśmy pomysł i pracowaliśmy nad nim przez jakiś czas" - wyznała dwukrotnie nominowana do Oscara aktorka.

Margot Robbie: "Piraci z Karaibów"? "Nie chcą już tego robić"

"Chcieliśmy stworzyć opowieść, która byłaby w większym - ale nie całkowitym - stopniu oparta na kobiecych postaciach. To byłby po prostu inny rodzaj historii, która naszym zdaniem byłaby naprawdę fajna. Ale chyba nie chcą już tego robić" - dodała Robbie.

Reklama

Przypomnijmy, że w maju tego roku "The Hollywood Reporter" informował, że nad nową odsłoną "Piratów z Karaibów" pracują Robbie oraz scenarzystka "Ptaków Nocy" Christina Hodson. Film nie miałby być kolejną częścią kultowej serii, a samodzielną opowieścią, w której gwiazda "Wilka z Wall Street" miałaby zagrać główną rolę, a Hodson przygotować fabułę.

Nie był to jedyny "piracki projekt", nad jakim trwały prace. Od kilku lat nad z "Piratami z Karaibów 6" mieli być związani Craig Mazin ("Czarnobyl") oraz Ted Elliott, który napisał scenariusz "Skrzyni umarlaka".

Na serię "Piraci z Karaibów" składa się pięć filmów: "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" (2003), "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" (2006), "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" (2007), "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" (2011) i "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" (2017). Zarobiły one na całym świecie ponad 4,5 miliarda dolarów.

Margot Robbie oglądaliśmy ostatnio w komedii kryminalnej "Amsterdam", a na premierę czekają kolejne jej filmy: "Babilon" oraz "Barbie".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Margot Robbie | piraci z karaibów

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy