Reklama

"Mamma Mia! 3": Amanda Seyfried "wciąż czeka na telefon"

Amanda Seyfried "wciąż czeka na telefon", aby dołączyć do trzeciej odsłony filmu "Mamma Mia!". Gwiazda przeprosiła fanów za danie im fałszywej nadziei podczas rozdania Złotych Globów.

Amanda Seyfried była nieobecna na ceremonii rozdania Złotych Globów w zeszłym tygodniu, a prezenter Mo Brings Plenty wywołał spekulacje, mówiąc, że aktorka jest "pogrążona w procesie tworzenia nowego musicalu".

Jednak tajemnicze ogłoszenie jest w rzeczywistości wiadomością, że Amanda pracuje nad muzyczną adaptacją filmu "Thelma i Louise" z Evan Rachel Wood.

"Mamma Mia!": Amanda Seyfried przeprasza

Seyfried w rozmowie z Entertainment Tonight podczas rozdania nagród Critics Choice Awards przeprosiła za danie fanom "Mamma Mia!" fałszywej nadziei. 

Reklama

Gwiazda powiedziała: "Szczerze mówiąc, chciałam tylko szczerze wyjaśnić, dlaczego to przegapiłam. Nie chciałam tego ogólnego: 'Nie mogę tu być dziś wieczorem'".

Amanda może mieć kolejny projekt muzyczny w przygotowaniu, ponieważ trwają prace nad filmową adaptacją musicalu "Wredne dziewczyny".

Gwiazda zadebiutowała w filmie fabularnym w filmie z 2004 roku jako Karen Smith i byłaby "bardzo otwarta" na epizodyczny występ w muzycznym projekcie.

Amanda powiedziała: "Przez lata ewoluował tak bardzo w nowy sposób. To był mój pierwszy film. Jest tak ukochany i po prostu nie widzę, żeby to się kiedykolwiek skończyło. Mam nadzieję, że nigdy nie przestanie ewoluować".

Zobacz również: 

Amanda Seyfried: Bez bielizny na planie? Miała wtedy tylko 19 lat

"Wicked": Amanda Seyfried przegrała walkę o rolę w musicalu z Arianą Grande

Amanda Seyfried chciała zostać profesjonalną doulą

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mamma Mia! | Amanda Seyfried | Wredne dziewczyny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy