Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zadbała o stylizację brata

Na jesiennej konferencji ramówkowej TVP pojawiło się wiele gwiazd. Nie mogło wśród nich zabraknąć Michała "Mishy" Kostrzewskiego, który jest jurorem programu "You Can Dance – Nowa Generacja". Mężczyzna jest bratek Małgorzaty Rozenek-Majdan. Były tancerz baletowy pojawił się na imprezie w marynarce, którą sprezentowała mu siostra. Wcześniej ten strój przyniósł mu szczęście, gdy walczył o posadę jurora w programie.

Michał Kostrzewski

"Kiedy Małgosia dowiedziała się, że chciałbym pracować przy 'You Can Dance', udzieliła mi pomocy. Zaangażowała osoby ze swojego sztabu - miałem od niej stylistę oraz dziewczynę od makijażu i włosów” - tłumaczył Kostrzewski. Gdy szedł na casting do programu, stylista wypożyczył dla niego charakterystyczną, granatową, dwurzędową marynarkę ze złotymi guzikami, z metką francuskiego domu mody Balmain.

Gdy Kostrzewski wygrał przesłuchanie, znów spotkał się z siostrą i rozpływał się w zachwytach nad pracą stylisty i marynarką, jaką ten dla niego wybrał. Wtedy Małgorzata chwyciła za telefon i poprosiła rzeczonego stylistę, by odnalazł raz jeszcze ten strój, bo chce go kupić Michałowi. Plan udało się zrealizować i Kostrzewski został właścicielem marynarki. O tym, jak bardzo jest do niej przywiązany świadczy to, że założył ją na kolejne ważne dla siebie wydarzenie - jesienną konferencję ramówkową TVP.

Reklama

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan jest dobrą siostrą?

Jak przyznaje Kostrzewski, siostra jest dla niego wsparciem nie tylko w kwestii mody. "Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Jeśli coś jest nie tak, mogę przyjechać, porozmawiać” – mówi. Znalazł w niej oparcie także w ubiegłym roku, gdy odeszła od niego żona, z którą ma troje dzieci.

"Misha" przez wiele lat występował na deskach opery w Monte Carlo i Lyonie. Teraz realizuje się jako choreograf i nauczyciel tańca. W nowym show Dwójki "You Can Dance. Nowa Generacja" zasiada w panelu jurorskim wspólnie z Agustinem Egurrolą i Klaudią Antos, oceniając występy tancerzy w wieku 8-13 lat. Program zadebiutuje na antenie w piątek 10 września o godz. 20.00. 

Zobacz także: Anna Kalczyńska pokazała mamę w bikini. To znana aktorka!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Znamy uczestników!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje