Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Znamy uczestników nowej edycji!

Znamy uczestników nowej, ósmej już edycji programu "Rolnik szuka żony". Są wśród nich dwie kobiety i trzech mężczyzn. Kim są bohaterowie produkcji TVP?

Bohaterowie "Rolnik szuka żony 8" i Marta Manowska

Lista uczestników ósmej edycji "Rolnik szuka żony" została ogłoszona w środę, 25 sierpnia, wieczorem na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

"Rolnik szuka żony": Piątka uczestników

"I stało się! Oto piątka uczestników 8 edycji Rolnik szuka żony TVP. Już od września będziemy towarzyszyć w poszukiwaniu miłości Elżbieta z Rolnik szuka żony 8, Kamila z Rolnik szuka żony 8, Kamil z Rolnik szuka żony 8 Krzysztof z Rolnik szuka żony 8 i Stanisław z Rolnik szuka żony 8. Program poprowadzi jak zwykle Marta Manowska" - brzmi zamieszczony komunikat.

"Rolnik szuka żony": Kim są bohaterowie 8. edycji?

Zerowy odcinek ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" TVP wyemitowała już w kwietniu, w niedzielę wielkanocną. Widzowie mieli okazję poznać ośmiu uczestników nowej odsłony show, w tym dwie kobiety.

Reklama

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych odsłon, po odcinku "zerowym" do kolejnego etapu przeszło pięcioro bohaterów, którzy otrzymali największą liczbę listów. Kim są bohaterowie 8. edycji programu "Rolnik szuka żony"? Są wśród nich dwie kobiety i trzech mężczyzn.

Elżbieta ma 56 lat. To energiczna blondynka, która prowadzi ekologiczną plantację truskawek i uwielbia pracę w ogrodzie. Jest kobietą niezależną, odważną, której największą siłą i radością są dzieci. Dwoje z nich założyło już swoje rodziny, natomiast najmłodsza córka, Wiktoria, studiuje i bardzo wspiera mamę w podejmowanych przez nią decyzjach. Elżbieta ma 164 cm wzrostu, niebieskie oczy, a jej niewątpliwą zaletą jest to, że akceptuje siebie w 100%.

Kamila ma 28 lat, mieszka w województwie mazowieckim i jest producentką pieczarek. Ma 168 cm wzrostu, blond włosy i zielone oczy. Uwielbia podróżować, bawić się i tańczyć. Lubi postawić na swoim, zawsze mówi to, co myśli, potrafi szybko podejmować decyzje i umie dobrze organizować czas. Życiowa optymistka o dobrym sercu, spędzająca wolny czas w gronie przyjaciół.

Kamil ma 23 lata, prowadzi 60-hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w uprawie traw nasiennych kwalifikowanych oraz zbóż. Ma także małe stadko bydła rasy Limousine, które planuje powiększać. Ukończył szkołę górniczą, ale miłość do ziemi, którą zaszczepił w nim dziadek, sprawiła, że wrócił do rodzinnego domu i wsiadł do ciągnika. Oprócz rolnictwa, które jest jego ogromną pasją, interesuje się zabytkowymi motocyklami. Mimo swojego młodego wieku, bardzo poważnie podchodzi do życia.

Krzysztof ma 55 lat, emanuje pozytywną energią, ma ogromne poczucie humoru i dystans do samego siebie. Jego dom położony jest w malowniczej okolicy, wśród przepięknych mazurskich jezior i lasów. Jest po rozwodzie, ma trójkę dzieci i czuje, że jeszcze tak wiele mógłby zaoferować drugiej osobie. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o szczęśliwszą przyszłość.

Stanisław to 26-letni rolnik z wielkopolski, który ma już jasno sprecyzowane plany na swoją zawodową przyszłość. Jest mężczyzną bardzo pracowitym, zdyscyplinowanym, który dużo od siebie wymaga. Ma 195 wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Jego pasją jest lotnictwo, a czas wolny spędza bardzo aktywnie. Z poprzednią partnerką był zaręczony, ale niestety podzieliła ich wizja na przyszłość. Stanisław nie wyobraża sobie zmiany miejsca zamieszkania i chciałby poznać dziewczynę, która to zaakceptuje.

Pierwszy odcinek 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" zobaczymy jesienią w TVP1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje