Reklama

Reklama

Anna Kalczyńska pokazała mamę w bikini. To znana aktorka!

Anna Kalczyńska wykorzystuje ostatnie kilka dni wakacji i wypoczywa z rodziną nad Bałtykiem. Gwiazda programu "Dzień dobry TVN" postanowiła opublikować zjawiskowy kadr przedstawiający jej mamę. Na fotografii widać, jak kobieta odważnie wykonuje szpagat w bikini! Niewiele osób wie, że matka prezenterki jest znaną aktorką!

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska jest dobrze znana widzom programu śniadaniowego pt. "Dzień dobry TVN". 45-latka od dłuższego czasu współprowadzi popularną śniadaniówkę w towarzystwie Andrzeja Sołtysika. Prezenterka telewizyjna przed nadchodzącym sezonem jesiennym zdecydowała się wybrać z rodziną na krótkie wakacje i odpocząć w Chałupach nad Morzem Bałtyckim. Gwiazda telewizji TVN nie zostawiła jednak swoich fanów i co jakiś czas dostarcza im gorące pocztówki z nadbałtyckiego urlopu.

Anna Kalczyńska opublikowała właśnie w swoich mediach społecznościowych naprawdę zjawiskowe zdjęcie. Dziennikarka wrzuciła na Instagrama fotografię, na której jej mama, Halina Rowicka.

Reklama

"Pytacie, jak Mamusia? Oto: Mama i może!! Oddziela morze od lądu, haha!" – napisała prezenterka śniadaniówki.

Mama Anny Kalczyńskiej to znana aktorka!

Niewiele osób wie, że mama Anny Kalczyńskiej, Halina Rowicka, to znana aktorka, która ma za sobą setki ról w polskich serialach. 69-latka zagrała m.in. w serialach "M jak Miłość", "Druga szansa" oraz "Prawo Agaty". Wystąpiła również w kilku produkcjach kinowych. Kobieta przez wiele lat była żoną innego aktora, Krzysztofa Kalczyńskiego. Niestety, ojciec Anny Kalczyńskiej i mąż Haliny Rowickiej zmarł dwa lata temu. Dwójka z trójki dzieci pary aktorów nie poszła w ślady rodziców. Zarówno Anna Kalczyńska, jak i Filip Kalczyński wybrali karierę w dziennikarstwie.

Anna Kalczyńska na Instagramie

45-letnia prezenterka telewizji TVN cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie każdego dnia przyciąga uwagę ponad 189 tys. internautów, którzy wyczekują nowych postów dziennikarki. Jakie były reakcje na uroczą fotografię mamy Anny Kalczyńskiej? Bardzo pozytywne! W komentarzach posypało się mnóstwo komplementów wobec kobiety, która jest znaną i lubianą aktorką.

"Cudowna mama, Aniu. Pozdrów koniecznie, proszę!", "Niesamowita!", "O wow! Chyba zacznę ćwiczyć!", "Gratulacje tak świetnej formy mamy!", "Jak ona to robi?" - czytamy w komentarzach?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Znamy uczestników!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje