Reklama

Magdalena Mazur: Piękna blondynka z "Różowej Landrynki". Jak dziś wygląda?

Magdalena Mazur zasłynęła rolą pielęgniarki w serialu „Daleko od noszy” oraz prowadzącej program „Różowa landrynka”, przez lata emitowanych na antenie Polsatu. Widzowie zapamiętali ją jako piękną blondynkę o ponętnych kształtach. Jak potoczyła się kariera aktorki? Sprawdzamy, jak wygląda dziś i co u niej słychać.

Magdalena Mazur zasłynęła rolą pielęgniarki w serialu „Daleko od noszy” oraz prowadzącej program „Różowa landrynka”, przez lata emitowanych na antenie Polsatu. Widzowie zapamiętali ją jako piękną blondynkę o ponętnych kształtach. Jak potoczyła się kariera aktorki? Sprawdzamy, jak wygląda dziś i co u niej słychać.
Magdalena Mazur na planie filmu "Miss mokrego podkoszulka" /Prończyk /AKPA

Przypominamy artykuł, który pierwotnie został opublikowany w maju 2022 r.

Magdalena Mazur to modelka, prezenterka telewizyjna i aktorka o wyjątkowym talencie. Została okrzyknięta "najatrakcyjniejszą polską blondynką przełomu XX i XXI wieku". Wielokrotnie powtarzała jednak, że chciałaby, aby reżyserzy zobaczyli w niej coś więcej niż "ładną buzię".

Magdalena Mazur - wiek, wzrost, znak zodiaku, Instagram

Aktorka pochodzi z Katowic. Urodziła się 26 maja 1976 r., co oznacza, że jest spod znaku Bliźniąt i aktualnie ma 46 lat.

Reklama

Wyróżnia się doskonałą sylwetką i pozytywną prezencją na ekranie. Jest szczupła i stosunkowo wysoka - ma ok. 170 cm wzrostu.

Nie stroni od social mediów, choć nie ujawnia w nich szczegółów ze swojego życia prywatnego. Na jej instagramowym koncie można zobaczyć głównie zdjęcia z wakacji czy z planu filmowego.

Magdalena Mazur - życia prywatne, rodzina

Gwiazda bardzo chroni swoje życie prywatne - rzadko bywa na imprezach branżowych, nie pokazuje się na ściankach ani nie udostępnia zdjęć swojej rodziny w social mediach. Od lat jest żoną i matką, jednak życie prywatne woli trzymać w tajemnicy.

Magdalena Mazur na pewien czas zniknęła z show biznesu i zapewniała, że nie zawierza do niego wracać, ponieważ chce skupić się na sobie oraz wychowywaniu dzieci. Ostatnie lata pokazały jednak, że zatęskniła nieco za kamerą i zgodziła się na pewne ustępstwa od własnych zasad.

Magdalena Mazur - kariera telewizyjna

Z pewnością wielu widzów kojarzy Magdę z takich produkcji, jak: "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota", czy "Miss mokrego podkoszulka". 

Przez lata wcielała się także w postać pielęgniarki w serialu Polsatu "Daleko od noszy", a następnie "Daleko od noszy 2" i "Daleko od noszy. Reanimacja".

Zagrała w wielu reklamach, m.in. piwa EB czy telefonii komórkowej Simplus; grała również epizody w takich serialach jak chociażby "Pensjonat pod różą", "Na dobre i na złe", "Kryminalni" czy "W rytmie serca". Pełnoletni widzowie doskonale pamiętają, że prowadziła też program "Różowa landrynka".

Nie sposób nie zauważyć, że często obsadzano ją w rolach pięknych, lecz mających niewiele do powiedzenia kobiet. Sylwetkę Magdaleny Mazur podziwiała cała Polska, trudno jednak znaleźć w jej dorobku rolę, pokazującą szersze spektrum jej umiejętności aktorskich. Gwiazda często na to narzekała.

Magdalena Mazur - jak dawna gwiazda wygląda dzisiaj?

Fani aktorki mogą sprawdzać, co u niej słychać, ponieważ regularnie wrzuca zdjęcia na swój Instagram. Zazwyczaj są to fotografie z egzotycznych podróży. Trzeba przyznać, że Magda wiąż wygląda świetnie, a jej obserwatorzy chętnie dają temu wyraz.

Być może w najbliższym czasie Magdalena Mazur będzie się częściej pokazywać publiczności, ponieważ w ubiegłym roku wraz z innymi aktorami z serialu "Daleko od noszy" założyła grupę kabaretową PanDemon.

Czytaj również:

Eva Longoria na czerwonym dywanie w Cannes, w sukience za... 40 dolarów

Olga Kurylenko w nowej roli. W kogo wcieli się dziewczyna Bonda?

Patrycja Markowska: warto pielęgnować życiową radość

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daleko od noszy
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy