Reklama

Reklama

Magda Gessler: W pociągu z Bradem Pittem

Magdalena Gessler pojawia się u boku Brada Pitta w zapowiedzi jego najnowszego filmu "Bullet Train". W krótkim materiale wideo polska restauratorka ucisza hollywoodzkiego gwiazdora. Czy spotkali się naprawdę?

Magda Gessler to słynna w całym kraju restauratorka, która zdobyła popularność za sprawą roli gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" oraz jurorki "MasterChefa". Udział w programach TVN to jednak tylko pewien etap jej bogatego życiorysu.

Ostatnio Gessler pojawiła się w klipie promocyjnym najnowszej produkcji z udziałem Brada Pitta - "Bullet Train". Co jeszcze bardziej zaskakujące - na nagraniu dosłownie zrugała hollywoodzkiego gwiazdora, zwracając się do walczących: "Czy wyście powariowali?". 

Reklama

Klip z udziałem Gessler jest częścią polskiej kampanii promującej film. 

Pitt gra w nim w jednego z płatnych zabójców, którzy zamknięci się w japońskim pociągu wraz ze swoimi "kolegami" po fachu. Nagranie zostało udostępnione na oficjalnym profilu Magdy Gessler na Instagramie. 

Co ciekawe Gessler w rozmowie z Plejadą wyznała, że kiedyś osobiście poznała Pitta. "Kiedyś przypadkiem poznaliśmy się w Kalifornii, w jakiejś dobrej restauracji. Przedstawiliśmy się sobie" - powiedziała. 

Magda Gessler już wcześniej brała udział w bardzo podobnej akcji promocyjnej. Wystąpiła w klipie promującym serial "Orange is the new black", wcielając się w rolę jednej z osadzonych. Niedawno wyznała także, że trwają prace nad filmem fabularnym, który powstanie na kanwie jej książkowej autobiografii "Magda"

"Bullet Train": Fabuła i zwiastun

Akcja produkcji "Bullet Train" rozgrywać się będzie w pociągu jadącym do Tokio. Brad Pitt wciela się w rolę  rolę pechowego zabójcy o imieniu "Ladybug", który po zbyt wielu nieudanych próbach chciałby spokojnie wykonywać swoją pracę.

Los jednak ma inne plany, ponieważ jego najnowsza misja jest na kursie kolizyjnym ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami z całego świata. Wszyscy mają powiązane, ale sprzeczne cele - w najszybszym pociągu świata... a Ladybug musi wymyślić, jak z niego wysiąść.

W filmie zobaczymy również: Sandrę BullockAarona Taylora-JohnsonaBriana Tyree Henry’ego oraz Michaela Shannona.

"Pierwotnie miał to być mroczny, krwawy i okrutny filmem przeznaczony dla widzów dorosłych. Przyhamowaliśmy to jednak i zmieniliśmy na niezłą zabawę. Nie wiem, jak to się stało, ale wyszła nam komedia" - ujawnił Aaron Taylor-Johnson w rozmowie z "HERO Magazine".

Scenariusz do filmu napisał Zak Olkiewicz na podstawie powieści "Maria Beetle" japońskiego pisarza Kotaro Isaki.

Reżyserem produkcji jest David Leitch, który ma na koncie takie filmy, jak "Szybcy i wściekli: Hobs i Shaw""John Wick" czy "Deadpool 2".

Komedia akcji "Bullet Train" w kinach pojawi się 5 sierpnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Brad Pitt | bullet train

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL