Reklama

Reklama

Magda Gessler bohaterką filmu fabularnego

Magda Gessler to słynna w całym kraju restauratorka, która zdobyła popularność za sprawą roli gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" oraz jurorki "MasterChefa". Udział w programach TVN to jednak tylko pewien etap jej bogatego życiorysu. Trwają już prace nad filmem fabularnym poświęconym gwieździe, który oparty będzie na jej autobiograficznej książce. Ponadto portal Wirtualnemedia.pl ustalił nieoficjalnie, jaką rolę w produkcji będzie pełnić sama Gessler.

Magda Gessler w trakcie konferencji magazynu "Forbes Women Polska" potwierdziła, że uczestniczy w pracach nad filmem, który opowie o jej życiu, a scenariusz powstał na podstawie jej autobiograficznej książki pt. "Magda". 

Magda Gessler bierze udział w pracach nad scenariuszem - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. To nie koniec niespodzianek, czytamy tam także, że Gessler ma również stanąć po drugiej stronie kamery i być jedną z reżyserek produkcji! 

Reklama

Magda Gessler bohaterką filmu

Już w 2021 roku, gdy na Instagramie pojawił się temat filmu o jej życiu, gwiazda wyznała: "Pokazanie tych różnych światów, w których byłam, tych kolorów, tych smaków, tych uczuć, tych wrażeń, to byłby drogi film do zrealizowania" - przyznała Magda Gessler. "Jest parę osób w kolejce, które chcą go realizować i życzę im powodzenia. Zobaczymy, kogo wybierzemy" - przyznała wtedy gwiazda. 

Gessler odniosła się także do tego tematu w ubiegłorocznej rozmowie z "Faktem". 

"Ten film na pewno mógłby być tragikomedią. To moje życie było czasami fantastyczne, wesołe, a momentami było naprawdę zniewalająco smutne. Chcę, żeby to był film w pięciu odcinkach. Chciałabym, żeby to było robione na tej zasadzie, że to są młodzi ludzie, młode aktorki, nieznane, i żeby ten casting dał szansę tym, którzy jeszcze nie są znani" -  powiedziała wtedy Gessler.

Magda Gessler: Barwny życiorys

Urodziła się jako Magdalena Ikonowicz w podwarszawskiej wsi Komorów. Jej ojciec był korespondentem Polskiej Agencji Prasowej, w związku z tym dzieciństwo spędziła w Bułgarii i na Kubie. Restauratorka studiowała w Madrycie w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych. Tam poznała swojego pierwszego męża Volkharta Müllera, z którym była do jego przedwczesnej śmierci w 1987 roku. Później w życiu gwiazdy pojawił się syn warszawskiego restauratora Piotr Gessler, z którym ma córkę Laurę. 

Obecnie Magda Gessler związana jest z lekarzem medycyny estetycznej, Waldemarem Kozerawskim, który mieszka i pracuje w Toronto.

Zobacz też:

"Buzz Astral": Podróż w kosmos z zaciągniętym hamulcem [recenzja]

"Kobieta na dachu": Pomykała superstar [recenzja]

"Po miłość / Pour l'amour": Kobieta w potrzasku [recenzja]

"IO": Z kamerą wśród zwierząt [recenzja]

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL