Reklama

Reklama

"Mad Max: Furiosa": Chris Hemsworth przeszedł metamorfozę

Chris Hemsworth chętnie poddaje się metamorfozom wizualnym, czego wyraz daje między innymi za sprawą swoich występów w filmach o Thorze. Ostatnio w sieci pojawiły się natomiast zdjęcia z wyczekiwanej produkcji "Mad Max: Furiosa", na których ciężko rozpoznać atrakcyjnego aktora.

Chris Hemsworth słynie z imponującej muskulatury, nad którą pracuje niestrudzenie podczas morderczych treningów.

Aktor dał się poznać szerszej publiczności dzięki roli nordyckiego boga Thora, w którego wcielił się w serii filmów nakręconych na podstawie komiksów Marvela.

Od momentu, w którym  gwiazdor po raz pierwszy wcielił się w legendarnego syna Odyna, minęła dekada, podczas której wielokrotnie przywdziewał na ekranie swój charakterystyczny kostium, dzierżąc słynny miotający piorunami młot. Teraz pojawiły się pierwsze zdjęcia jego najnowszego wcielenia. 

Reklama

"Mad Max: Furiosa": Chris Hemsworth na zdjęciach z planu

Reżyser George Miller określa swój nowy projekt jako "sagę", podkreślając, że akcja "Furiosy" rozgrywać będzie się na przestrzeni 15 lat. 

W rolę młodej Furiosy wcieli się Anya Taylor-Joy ("Gambit królowej", "Wiking"). W obsadzie znaleźli się w niej jeszcze Chris Hemsworth oraz Yahya Abdul-Matten II.

Na zdjęciach z planu widzimy Hemswortha z pokaźną, siwą brodą. Gwiazdor ma także długie, ciemne włosy. Ubrany jest w kamizelkę i spodnie. W roli Dementusa ciężko rozpoznać przystojnego australijskiego aktora. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chris Hemsworth | Mad Max

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL