Maciej Musiał zaskoczył, publikując zdjęcie z tatą. To także znany aktor

Maciej Musiał
Maciej MusiałVIPHOTO/East NewsEast News
Premiera filmu "Mój biegun" już 25 października 2013 - Maciej Musiał w roli głownej, fot. Krzysztof Dubiel
Premiera filmu "Mój biegun" już 25 października 2013 - Maciej Musiał w roli głownej, fot. Krzysztof DubielFoto - TVN
Młody aktor udowodnił, że dobrze radzi sobie także na wielkim ekranie, fot. Krzysztof_Dubiel
Młody aktor udowodnił, że dobrze radzi sobie także na wielkim ekranie, fot. Krzysztof_DubielFoto - TVN
Maciej Musiał już nie będzie kojarzony wyłącznie z serialem "rodzinka.pl", fot. Krzysztof Dubiel
Maciej Musiał już nie będzie kojarzony wyłącznie z serialem "rodzinka.pl", fot. Krzysztof DubielFoto - TVN
Te zdjęcia powstały w tym roku - Maciej Musiał i Jasiek Mela, fot. Krzysztof Dubiel
Te zdjęcia powstały w tym roku - Maciej Musiał i Jasiek Mela, fot. Krzysztof DubielFoto - TVN
Maciej Musiał i Jasiek Mela wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej, fot. Krzysztof Dubiel
Maciej Musiał i Jasiek Mela wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej, fot. Krzysztof DubielFoto - TVN
Maciej Musiał i Jasiek Mela zaprzyjaźnili się podczas produkcji filmu, fot. Krzysztof Dubiel
Maciej Musiał i Jasiek Mela zaprzyjaźnili się podczas produkcji filmu, fot. Krzysztof DubielFoto - TVN
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?