Reklama

"Listy do M.": Piąta część serii podbija polskie kina!

"Listy do M." powracają z piątą częścią wigilijnej opowieści. Kolejna filmowa odsłona cyklu przyciągnęła do kina rzeszę wiernych fanów. Czy uda się pobić rekord oglądalności?

"Listy do M. 5": Padnie rekord?

Ten weekend w kinach należał do "Listów do M. 5"! Jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji roku już teraz okazała się wielkim sukcesem frekwencyjnym. Najnowszy film z ukochanej przez miliony Polaków świątecznej serii wybił się na 1 miejsce box office, notując aż 288 523 widzów, co łącznie z pokazami przedpremierowymi daje 291 817 widzów po weekendzie otwarcia.

"Listy do M." już od ponad dekady przyciągają do kin ogromne rzesze fanów, każda kolejna część cieszyła się jeszcze większą popularnością od poprzedniej. O tym jak rosło zainteresowanie tą kultową serią, najlepiej świadczą imponujące wyniki box office: "Listy do M." zobaczyło w kinach 2 560 734 widzów, "Listy do M. 2" 2 969 302 widzów, "Listy do M. 3" 3 013 981 widzów.

Reklama

"Listy do M. 5": Fabuła

Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach". Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie "świętego" Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. 

Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. "Listy do M. 5" skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

Zobacz również:

"Listy do M. 5": Kolejne takie święta

Maria Dębska w "Listach do M. 5": Jestem romantyczką

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Listy do M. | Listy do M. 5
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy