Reklama

Reklama

"Listy do M. 5": Już ponad milion widzów! To największy polski hit tego roku

Film "Listy do M. 5" okazał się wielkim sukcesem frekwencyjnym. Produkcja już w weekend premierowy osiągnęła wynik przekraczający 290 tysięcy sprzedanych biletów, notując najlepsze otwarcie polskiego filmu w tym roku. Teraz, zaledwie trzy tygodnie po premierze, w kinach widziało ją już ponad milion widzów!

"Listy do M. 5": O czym opowiada film?

"Listy do M." powróciły z piątą częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie kultowej serii zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Melowi (Tomasz Karolak) jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech (Wojciech Malajkat), który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany.

Reklama

Z kolei Karina (Agnieszka Dygant) i Szczepan (Piotr Adamczyk) uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. Twórcy "Listów do M. 5" skupią się jak zawsze na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze.

"Listy do M.": Ta seria bije rekordy

"Listy do M." już od ponad dekady przyciągają do kin ogromne rzesze fanów, każda kolejna część cieszyła się jeszcze większą popularnością od poprzedniej. O tym jak rosło zainteresowanie tą kultową serią, najlepiej świadczą imponujące wyniki box office: "Listy do M." zobaczyło w kinach 2 560 734 widzów, "Listy do M. 2" 2 969 302 widzów, a "Listy do M. 3" 3 013 981 widzów.

Zobacz również: 

Święty Mikołaj: Najsłynniejsze filmowe oblicza

"Listy do M. 5": Reżyser wyjawił, co stanowiło dla niego największe wyzwanie

Tomasz Karolak i Lena Karolak: Tata i córka i "Listy do M. 5"

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Listy do M. 5

Reklama

Reklama

Reklama