Reklama

Reklama

Tomasz Karolak i Lena Karolak: Tata i córka i "Listy do M. 5"

W sobotę, 5 listopada Lena Karolak, córka aktora Tomasza Karolaka i modelki Violetty Kołakowskiej, kończy 15 lat. Popularny aktor zabrał niedawno swoją córkę na premierę filmu "Listy do M. 5". Jak razem prezentowali się na czerwonym dywanie?

W sobotę, 5 listopada Lena Karolak, córka aktora Tomasza Karolaka i modelki Violetty Kołakowskiej, kończy 15 lat. Popularny aktor zabrał niedawno swoją córkę na premierę filmu "Listy do M. 5". Jak razem prezentowali się na czerwonym dywanie?
Tomasz Karolak z córką Leną /AKPA

Lena Karolak: Jak wygląda córka Tomasza Karolaka?

Lena Karolak jest córką aktora Tomasza Karolaka i modelki oraz aktorki Violetty Kołakowskiej. Nastolatka 5 listopada obchodzi swoje 15. urodziny. Para ma jeszcze 10-letnego syna Leona.

Kilka dni temu Lena pojawiła się u boku swego taty na premierze filmu "Listy do M. 5". Dziewczyna postawiła na dość mroczną stylizację - założyła czarną sukienkę z krótkim rękawem i koronkowymi dodatkami oraz ciężkie, czarne buty do połowy łydek. Trzeba przyznać, że jest coraz bardziej podobna do mamy.

Reklama

Tomasz Karolak, który we wszystkich częściach "Listów do M" wystąpił w roli Mela, pracującego w wigilię jako święty Mikołaj, bardzo się cieszył z występu z córką na czerwonym dywanie.

Co ciekawe, nastolatka nie planuje na razie iść w ślady znanego taty i zostać aktorką. Wybrała szkołę wojskową. Czyżby zamierzała kontynuować rodzinną tradycję po dziadkach? W końcu rodzice Tomasza Karolaka też byli wojskowymi, w stopniach oficerskich służyli w Pułku Lotniczym i Dywizjonie Rakietowym.

"Ojcostwo definiuje moje życie, bo ja w ogóle uważam, że sensem życia człowieka jest posiadanie potomstwa, a jak tych dzieci nie ma, to jest problem. Bo w końcu co po nas zostanie?" - powiedział Tomasz Karolak w jednym z wywiadów i stwierdził, że dziś nie potrafi nawet wyobrazić sobie swojego świata bez Leny i Leona.

"Listy do M. 5": Fabuła, obsada, zwiastun

"Listy do M." wracają z piątą częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie kultowej serii zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem?

Melowi (Tomasz Karolak) jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech (Wojciech Malajkat), który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina (Agnieszka Dygant) i Szczepan (Piotr Adamczyk) uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach.

To oczywiście nie wszystko. W tej części pojawią się też inni bohaterowie i ich zaskakujące historie. Jedną z nowych postaci będzie grana przez Marię Dębską Majka. W "Listach do M. 5" kobieta będzie uwikłana w miłosny trójkąt, co przełoży się na pierwszy melodramatyczny wątek miłosny w historii kultowego cyklu.


AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Listy do M. 5 | Tomasz Karolak | Lena Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy