Reklama

Leonardo DiCaprio i Sean Penn w jednym filmie. Zagrają u cenionego reżysera

Leonardo DiCaprio, Regina Hall i Sean Penn wystąpią w nowym filmie Paula Thomasa Andersona ("Licorice Pizza").

Leonardo DiCaprio, Regina Hall i Sean Penn wystąpią w nowym filmie Paula Thomasa Andersona ("Licorice Pizza").
Leonardo DiCaprio i Sean Penn wygrają w nowym filmie Paula Thomasa Andersona / Alberto E. Rodriguez /Getty Images

Produkcja filmu, który powstanie dla wytwórni Warner Bros., rozpocząć ma się jeszcze w tym miesiącu w Kalifornii. 

Szczegóły projektu trzymane są w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że jego budżet będzie oscylował w granicach 100 milionów dolarów - całkiem pokaźna kwota na twórcę, którego ostatni film, kosztujący 40 milionów dolarów "Licorice Pizza", okazał się kasową wpadką.

Według osoby związanej z produkcją nowy film Paula Thomasa Andersona,z wieloma równoprawnymi bohaterami, będzie osadzony we współczesności.

Reklama

Akcja ostatniego filmu Paula Thomasa Andersona "Licorice Pizza" rozgrywała się w latach 70. ubiegłego wieku w San Fernando Valley. Syn Philipa Seymoura Hoffmana - Cooper Hoffman-  wcielił się w Gary'ego Valentine'a, ucznia liceum, który jako dziecko odnosił sukcesy w branży filmowej. Jak wynika ze zwiastuna produkcji, fabuła kręcić się będzie wokół znajomości Gary'ego z niejaką Alaną Kane. W tę postać wcieliła się Alana Haim z tercetu Haim, który tworzy razem z dwoma siostrami.

W produkcji pojawili się także m.in. Bradley Cooper i Sean Penn.

Leonardo DiCaprio: Od Scorsese do Andersona

Ostatnią rolą Leonarda DiCaprio pozostaje występ w filmie Martina Scorsese "Czas krwawego księżyca". Wcielił się w nim przystojnego, choć niezbyt rozgarniętego Ernesta Burkharta. Mężczyzna przyjeżdża na ranczo swojego wuja Williama Hale'a (De Niro) - mafijnego bossa, który przedstawia się jako przyjaciel Indian, ale w rzeczywistości nie cofnie się przed niczym, by zgarnąć ich majątek. Uświadomiony przez Hale'a, z jak zamożnym plemieniem mają do czynienia, Burkhart postanawia wesprzeć jego nikczemny pomysł na zdobycie bogactwa. Plan chwilowo staje pod znakiem zapytania, gdy Ernest poznaje Indiankę Mollie (Lily Gladstone), która zauroczyła go od pierwszego spotkania.

Krytycy twierdzą, że to najlepsza rola DiCaprio od lat.

Regina Hall to gwiazda serii "Straszny film", którą w ostatnich latach mogliśmy oglądać w serialach: "Niepewne" i "Czarny poniedziałek".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio | Sean Penn | Paul Thomas Anderson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy