Reklama

Reklama

"Lekcje języka": Film o przyjaźni nawiązanej na Zoomie już na VOD​

"Lekcje języka" to kameralna historia wyjątkowej przyjaźni nawiązanej dzięki lekcjom hiszpańskiego na Zoomie. Film, z Natalie Morales i Markiem Duplassem w rolach głównych, można już oglądać na VOD.

Natalie Morales i Mark Duplass grają główne role w filmie "Lekcje języka"

"Lekcje języka" mają już na swoim koncie nagrodę publiczności na festiwalu SXSW (South by Southwest Conference & Festivals), zostały także bardzo dobrze przyjęte podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie oraz American Film Festival we Wrocławiu.

"Lekcje języka": Fabuła, zwiastun

Adam prowadzi uporządkowane życie do czasu, kiedy pewnego dnia otrzymuje nietypowy prezent - kurs języka hiszpańskiego on-line. Początkowo niechętny nowym obowiązkom, z czasem uzależni się od spotkań ze swoją nauczycielką - Cariño i zrozumie, że nauka płynąca z zajęć, wykracza daleko poza program.

Reklama

"Robienie tego filmu było naprawdę zabawne. Wydawało nam się, że praca przy 'Lekcjach języka' była dla nas czymś zupełnie nowym i interesującym. Nakręciliśmy go w tydzień. W zasadzie od kiedy zaczęliśmy pisać scenariusz razem z Markiem (Duplassem) do zakończenia zdjęć minęły zaledwie cztery tygodnie" - mówi reżyserka i współscenarzystka Natalie Morales.

W rolach głównych w filmie występują: Natalie Morales ("Małe rzeczy") i Mark Duplass ("Gorący temat"). Autorem zdjęć jest Jeremy Mackie ("Sala strachu").

Na początku grudnia film zostanie pokazany podczas Transatlantyk Festival w Warszawie. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Galapagos Films.

Czytaj również:

"Dom Gucci": W imię Ojca, Syna i Lady Gagi [recenzja]

Tylko w Interii! Cary Fukunaga i Linus Sandgren: Bond na miarę naszych czasów

"Kochankowie z Internetu 2": Casting do serialu dokumentalnego Polsatu

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lekcje języka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje