Reklama

"Kraina Snów": Jason Momoa gwiazdą produkcji Netfliksa

Netflix zaprezentował fragment nadchodzącej produkcji "Kraina Snów", w którym grany przez Jaona Momę Filip wyjaśnia dziewczynce Nemo (Marlow Barkley) zasady funkcjonowania tytułowej krainy.

Netflix zaprezentował fragment nadchodzącej produkcji "Kraina Snów", w którym grany przez Jaona Momę Filip wyjaśnia dziewczynce Nemo (Marlow Barkley) zasady funkcjonowania tytułowej krainy.
Marlow Barkley (Nemo) i Jason Momoa (Filip) w filmie "Kraina Snów" /Netflix /materiały prasowe

"Kraina Snów" przenosi widzów w magiczne nowe miejsce — świat snu, w którym bystra Nemo (Marlow Barkley) i jej ekscentryczny towarzysz Flip (Jason Momoa) przeżywają fantastyczne przygody. 

"Kraina Snów": O czym opowie film Netfliksa?

Gdy ojciec Nemo, Peter (Kyle Chandler), zostaje uznany za zaginionego na morzu, idylliczne życie dziewczyny na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku staje na głowie. Nemo zostaje wysłana do miasta, gdzie ma zamieszkać ze swoim pełnym dobrych chęci, ale naprawdę dziwnym wujem Phillipem (Chris O'Dowd). Za dnia zmaga się z nową szkołą i nową codziennością, ale nocami przenosi się z pomocą tajemniczej mapy do fantastycznej krainy snów. Tam zaprzyjaźnia się z Flipem, wyjętym spod prawa przemiłym ekscentrykiem, który szybko zostaje jej partnerem i przewodnikiem. Razem wyruszają w niesamowitą podróż, aby przemierzać sny i uciekać przed koszmarami z nadzieją, że Nemo będzie dane ponownie ujrzeć ojca.

Reklama

"Krainę snów" wyreżyserował Francis Lawrence ("Jestem legendą""Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia" i "Kosogłos"), scenariusz napisali David Guion i Michael Handelman ("Noc w muzeum: Tajemnica grobowca"), a producentami filmu są Peter Chernin, Jenno Topping, David Ready i Francis Lawrence. 

W obsadzie znaleźli się również: Weruche Opia, India De Beaufort i Humberly Gonzalez.

"Kraina Snów" zadebiutuje w ofercie Netfliksa w listopadzie 2022.

Czytaj więcej:

Marcin Dorociński w "Mission: Impossible"? Polski aktor przerwał milczenie

Seksbomba? Polska aktorka nie unika rozbieranych scen

HBO Max usuwa papierosy z plakatów filmowych. Gwiazdorzy zostali ocenzurowani!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jason Momoa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy