Reklama

Kolejne gwiazdy w "Przyjaciołach"

"Przyjaciele" to jeden z najbardziej popularnych amerykańskich seriali. Aktorzy, którzy w nim grają szóstkę głównych bohaterów, dostają po 750 tysięcy dolarów za każdy odcinek. Coraz częściej także hollywoodzkie gwiazdy zabiegają o możliwość wystąpienia choć w jednym odcinku. W "Przyjaciołach" pojawili się już m.in. Bruce Willis, Jean-Claude Van Damme, Tom Selleck, teraz przyszedł czas na Susan Sarandon i Liz Hurley.

Aktorki dołączą do obsady serialu w tym roku. Jako pierwsza wystąpi Susan Sarandon, która wcieli się w gwiazdę mydlanych oper, zaprzyjaźnioną z Joey'em (Matt Le Blanc), niespełnionym aktorem.

Z kolei Liz Hurley, która spotkała się na planie filmu "Servicing Sarah" z Matthew Perrym, zwierzyła się swym przyjaciołom, że gwiazdor zaproponował jej występ w serialu. Podobno aktorka nie może doczekać się rozpoczęcia zdjęć.

Głównych bohaterów komediowego serialu "Przyjaciele" już od sześciu lat (pierwszy odcinek wystartował w telewizji w 1996 roku) kreują: Jennifer Aniston (Rachel), Courtney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt Le Blanc (Joey), Matthew Perry (Chandler) i David Schwimmer (Ross).

Reklama

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy