Reklama

"Klan": Wigilia u Lubiczów

Święta Bożego Narodzenia już za kilka tygodni, nic więc dziwnego, że ekipa produkcyjna serialu "Klan" nagrywa specjalne świąteczne odcinki serialu. Zdjęcia kręcono w podwarszawskiej Podkowie Leśnej, gdzie mieści się serialowy "domek na Sadybie" Elżbiety i Jerzego Chojnickich.

"Klan" to produkcja, w której nigdy nie brakowało rodzinnego ciepła oraz domowej atmosfery. Tak też było na planie tegorocznych odcinków świątecznych, gdzie chyba każdemu z członków ekipy produkcyjnej udzielił się bożonarodzeniowy nastrój.

Reklama

Wśród aktorów na planie obecni byli Andrzej Grabarczyk, jego serialowa żona - Barbara Bursztynowicz, Zygmunt Kęstowicz, Daniel Zawadzki, Dorota Naruszewicz, Tomasz Bednarek oraz najmłodsza z gwiazd - Michalina Robakiewicz. Podczas filmowania wieczerzy wigilijnej cały plan wypełnił się aromatem prawdziwych polskich potraw, a ogromna, pełna kolorowych lampek choinka rozświetliła twarze aktorów.

Lubiczowie podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia, po czym Jerzy zaprosił wszystkich domowników do wspólnego kolędowania. Okazuje się jednak, że tegoroczna gwiazdka u Lubiczów nie będzie już tak rodzinna jak dawniej, co najbardziej dotknie serialową Elżbietę.

"Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia, to dla mojej bohaterki pewien czas zadumy i zastanowienia się nad sytuacją w jej domu. Niestety, ostatnio jej życie nie wygląda najlepiej. Małżeństwo jej syna się rozpada, a mąż po raz kolejny będzie miał romans z inną kobietą. Elżbieta wciąż zadaje sobie pytanie, dlaczego nawet w święta jej rodzina nie może być razem. To dla niej trudny czas, ale wciąż uparcie ma nadzieję, że wszystko ułoży się dobrze" - powiedziała Barbara Bursztynowicz, serialowa Elżbieta.

Jak widać - u Lubiczów w te święta nie zabraknie emocji. A co ich czeka w nowym roku - o tym przekonamy się już w styczniu.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Święta Bożego Narodzenia | Wigilia | święta | Klan | 'Klan' | „Klan” | "Klan"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje