Reklama

Kiedyś rzucił szkołę, teraz żałuje

Mark Wahlberg postanowił wrócić do szkoły. 41-letni aktor, jako młodzieniec rzucił szkołę, by zająć się karierą. Teraz żałuje i chce zdobyć odpowiednie wykształcenie. Zapisał się więc na studia online.

"Uczelnia w Massachusetts ma specjalny program dla osób, które chcą uczestniczyć w kursach przez internet. Postanowiłem więc spróbować i zapisałem się. Rozpoczynam jeszcze w tym miesiącu. Muszę nadrobić różnice programowe, a tego wcale nie jest mało. W końcu parę lat minęło i przyznaję, że się trochę denerwuję" - zdradził aktor znany m.in. z "Infiltracji".

Reklama

Mimo wszystko Wahlberg nie traci wiary, że w ciągu roku powinien się ze wszystkim uporać.

"Myślę, że dam radę. Między pracą na planie mam sporo wolnego czasu, dlatego mam nadzieję, że nie zajmie mi to więcej niż osiem miesięcy" - powiedział.

Aktor na ekranach kin pojawił się ostatnio w thrillerze "Contraband". Teraz bierze udział w projekcie "Broken City", w którym występuje obok Russella Crowe'a i Catheriny Zeta-Jones. Wciela się w rolę prywatnego detektywa, który tropi burmistrza miasta. Nie wiadomo jednak, kiedy film będzie wyświetlany w Europie.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: szkoła | żałować | aktorzy | Mark Wahlberg | aktor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje