Reklama

"Kebab i Horoskop": 4 fragmenty filmu Grzegorza Jaroszuka

Dystrybutor debiutanckiego filmu Grzegorza Jaroszuka "Kebab i Horoskop" zaprezentował 4 fragmenty komedii, która 13 lutego trafi do kin w całej Polsce.

"Kebab i Horoskop" opowiada historię pracowników bankrutującego sklepu z dywanami. Pewnego dnia na zaproszenie Szefa (Andrzej Zieliński) w sklepie pojawia się dwóch "specjalistów od marketingu" o zagadkowych przydomkach Kebab (Bartłomiej Topa) i Horoskop (Piotr Żurawski).

Personel sklepu to postacie barwne, ale jednocześnie dosyć zobojętniałe na bodźce zewnętrzne - do sklepu zwykle nikt nie przychodzi... Spece od marketingu wywołują zmianę w atmosferze... Wszyscy poddają się ich coraz dziwniejszym pomysłom...

Wytrąceni ze zwykłego zobojętnienia; nieśmiała Stażystka (Justyna Wasilewska) dzieląca mieszkanie z neurotyczną matką (Dorota Kolak), poszukująca miłości w internecie Kasjerka (Barbara Kurzaj), zgryźliwy portier Kortazar (Janusz Michałowski) i Dawny Kibic (Tomasz Schuchardt) "biorą sprawy w swoje ręce", co burzy ich mikroświaty i prowadzi do serii śmiesznych i zaskakujących sytuacji. Gotowi na wszystko fałszywi specjaliści od marketingu przekonają się, że życie potrafi być równie skomplikowane, jak wzór na perskim dywanie.

Reklama

Światowa premiera filmu "Kebab i Horoskop" odbyła się podczas 49. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach.

Obraz Jaroszuka zdobył już kilka wyróżnień: Nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych podczas ubiegłorocznego Festiwalu w Gdyni, Don Kichota - Nagrodę Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych oraz Nagrodę za Najlepszy Debiut na Raindance film Festival.

Dystrybutorem obrazu jest Alter Ego Pictures.

Czy Bartłomiej Topa ma kwalifikacje do wykonywania swojej pracy?


Co John, Paul, George i Ringo robią w domu Agnieszki Wagner?


Jak Andrzej Zieliński rozwiązuje problemy rodzinne?


Jak Piotr Żurawski prowadzi kurs na Super Bohatera?

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Jaroszuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy