Reklama

Keanu Reeves odnalazł szczęście u boku 49-letniej artystki. Mówi o szczegółach związku

Keanu Reeves w ramach promowania swojego najnowszego filmu "John Wick 4" udziela wywiadów. W jednym z nich otworzył się na temat związku z Alexandrą Grant. Zapytany o to, kiedy czuje największe szczęście, odpowiedział, że u boku ukochanej.

Keanu Reeves w ramach promowania swojego najnowszego filmu "John Wick 4" udziela wywiadów. W jednym z nich otworzył się na temat związku z Alexandrą Grant. Zapytany o to, kiedy czuje największe szczęście, odpowiedział, że u boku ukochanej.
Keanu Reeves i Alexandra Grant /Frazer Harrison /Getty Images

Keanu Reeves urodził się 2 września 1964 roku w Bejrucie. Swoje niepospolite rysy zawdzięcza wyjątkowo pięknej mamie Patricii Taylor, Angielce z irlandzkimi korzeniami oraz ojcu Samuelowi Nowlinowi Reevesowi, który był pół-Hawajczykiem i pół-Chińczykiem. On też nadał mu oryginalne imię Keanu, co w języku polinezyjskim oznacza "chłodny wiatr wiejący z gór".

Mógł zostać zawodowym hokeistą, jednak marzenia pokrzyżowała mu kontuzja. Ponieważ zawsze był świetnym sportowcem, mógł zaistnieć w kinie akcji. Po sukcesie "Matrixa" stał się specjalistą od ratowania świata. Walczył, strzelał, doznawał kontuzji, podnosił się z nich jako Neo, Johnny Mnemonic, John Constantine, Klaatu czy John Wick. Mówi się, że 90 procent wyczynów kaskaderskich, walk i akrobacji na planie wykonuje sam.

Reklama

Keanu Reeves przeżył tragedie. Najpierw zmarła jego córka, później narzeczona

W wigilię świąt Bożego Narodzenia 1999 roku przeżył tragedię. Jego narzeczona Jennifer Syme urodziła martwą córeczkę. By zapomnieć o traumie, aktor rzucił się w wir pracy. Cztery miesiące później los znów mocno go doświadczył - Jennifer zginęła w wypadku samochodowym. Aktor był załamany. Przetrwał dzięki sesjom terapeutycznym, które pomogły mu w walce z depresją, na którą zachorował. Dziś mówi: "Żałoba zmienia swój kształt, ale nigdy nie mija". Od tamtych wydarzeń aktor stał się jeszcze bardziej małomówny. Długo był singlem i nie chciał związać się z żadną kobietą. 

Wiele wskazuje jednak na to, że aktor odnalazł w końcu swoją drugą połówkę. Reeves zawsze stronił od publicznego wyrażania uczuć, a przez ostatnie lata żył w samotności. Jesienią 2019 roku pojawił się na gali LACMA Art + Film, a na czerwonym dywanie towarzyszyła mu artystka sztuk wizualnych, Alexandra Grant. W 2020 roku media obiegła informacja o zaręczynach pary. Wydaje się, że Alexandra, dawna przyjaciółka, a obecnie ukochana uleczyła złamane serce Keanu i sprawiła, że końcu jest szczęśliwy.

Keanu Reeves mówi o związku. Czuje prawdziwe szczęście

Nie wszyscy fani cieszą się ze szczęścia Keanu Reevesa. W internecie pojawiają się komentarze, że partnerka gwiazdora jest dla niego "za stara". Okazuje się jednak, że kobieta jest młodsza o... 9 lat!

Chociaż para woli zachować swoje życie prywatne dla siebie, ostatnio Keanu Reeves podzielił się szczegółami ze związku. Na pytanie, w jakim momencie poczuł prawdziwe szczęście, odpowiedział:

Reeves w tym samym wywiadzie podzielił się kilkoma ciekawostkami ze swojego życia.

Obecnie w kinach można oglądać najnowszy film z jego udziałem "John Wick 4".

Czytaj więcej: Aktorzy "Johna Wicka 4": Na planie musieliśmy się porządnie napocić [wywiad]

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Keanu Reeves

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy