Reklama

Już wkrótce obejrzysz "Barbie" w domu! Jest data premiery

"Barbie", reżyserowany przez Gretę Gerwig, wkrótce pojawi się na platformie streamingowej HBO Max, dając subskrybentom możliwość obejrzenia filmu bez dodatkowych opłat. Film, który dotychczas był dostępny jedynie w opcji wypożyczenia, jest gotowy do debiutu, na radość fanów streamingu.

Grudzień obfituje w znaczące premiery filmowe na platformach SVOD. Wśród nich znajdzie się "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" na Disney+, "Super Mario Bros. Film" i "Transformers: Przebudzenie bestii" na SkyShowtime. Jednak to "Barbie", film w reżyserii Grety Gerwig, zdobył szczególną uwagę widzów, bijąc rekordy box office z imponującymi 1,4 mld dolarów dochodu i najlepszym weekendem otwarcia (162 mln dolarów), ustanawiając się jako najbardziej dochodowy film niesequelowy, nierebootowany i niesuperbohaterski, wyreżyserowany przez kobietę. Zdobywając lepsze wyniki niż "Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II", stał się najbardziej dochodowym filmem Warner Bros. 

Reklama

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli "Barbie" i zastanawiają się, co stoi za tym fenomenem, film będzie dostępny na HBO Max od 17 grudnia 2023 roku, tuż przed świętami, dając zarówno nowym widzom, jak i tym, którzy chcą ponownie zanurzyć się w tej barwnej opowieści, szansę na obejrzenie tego hitu roku.    

Grudniowy debiut "Barbie" na HBO Max i kanale HBO

Warner Bros. Discovery i HBO planują grudniową premierę "Barbie", co oznacza, że już 17 grudnia o godzinie 20:10 film w reżyserii Grety Gerwig pojawi się na kanale HBO. Tego samego dnia, bądź wcześniej, film zadebiutuje również na platformie streamingowej HBO Max. 

Warto zaznaczyć, że zazwyczaj filmy debiutujące na HBO są jednocześnie dostępne na HBO Max lub trafiają do serwisu SVOD wcześniej. Więcej szczegółów dotyczących dokładnej daty premiery "Barbie" na HBO Max powinniśmy poznać w najbliższych dniach. 

"Barbie": Bajkowa opowieść z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem

"Barbie", amerykańska komedia pod reżyserią Grety Gerwig, to pełnometrażowy film aktorski osadzony w cukierkowo różowym Barbielandzie. W filmie śledzimy historię lalki Barbie (w tej roli Margot Robbie), która staje przed kryzysem egzystencjalnym, odmieniającym jej idealne, beztroskie życie. Ryan Gosling wciela się w rolę Kena.

Zarówno fani kina, jak i miłośnicy historii Barbie, mogą oczekiwać z niecierpliwością grudniowej premiery filmu na HBO Max. Dzięki połączeniu talentów Grety Gerwig i Noah Baumbacha oraz występom Margot Robbie i Ryana Goslinga, "Barbie" obiecuje być filmowym doświadczeniem pełnym barw i emocji.

Zobacz też: "Chłopi": Już 1,5 miliona widzów! Najpopularniejszy polski film od lat

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Barbie (film) | HBO Max
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy