Reklama

"Jurassic World: Dominion": Bohaterowie znowu mają romans?

W powstającym właśnie filmie "Jurassic World: Dominion" powrócą postaci znane z pierwszego filmu tej serii, czyli "Parku Jurajskiego". To grany przez Sama Neilla doktor Alan Grant oraz Ellie Sattler, w którą wciela się Laura Dern. Opublikowane zdjęcia z planu filmu reżyserowanego przez Colina Trevorrowa pozwalają wysnuć przypuszczenia, że ta dwójka paleontologów znów poczuje do siebie miętę.

Richard Attenborough, Laura Dern i Sam Neill w filmie "Jurassic Park" (1993)

Historia miłości Ellie Sattler i Alana Granta jest dość skomplikowana. Byli parą w "Parku Jurajskim", ale do czasu "Parku Jurajskiego 3" zdążyli się już rozstać. Co więcej, Ellie wyszła za mąż i urodziła dzieci.

Reklama

Wygląda jednak na to, że słabość do doktora Granta jej pozostała. Na jednym ze zdjęć z planu filmu "Jurassic World: Dominion" można bowiem zobaczyć całujących się Sama Neilla i Laurę Dern w otoczeniu członków ekipy filmu.

Nie wiadomo jak gorący pocałunek pary aktorów ma się do panujących na planie filmu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, ale pozostali widoczni w kadrze filmowcy mają na twarzy maseczki ochronne.

Zdjęcie, o którym mowa, zostało zrobione przed kolejnym zamknięciem planu filmu "Jurassic World: Dominion". To jedno z pierwszych dużych widowisk filmowych, do którego zdjęcia wznowiono po przerwie spowodowanej pandemią. Od czasu powrotu na plan prace były już kilka razy przerywane z powodu koronawirusa. Nie tylko w Londynie, ale i na Malcie, gdzie miała powstać część ujęć.

Jak się okazało, przed koronawirusem nie ochroniły ekipy kosztujące kilka milionów dolarów zabezpieczenia planu. Przy czym żaden z głównych aktorów występujących w filmie Trevorrowa nie miał pozytywnego wyniku testu.

Zgodnie z tym, co zapowiedział Trevorrow, powrót bohaterów "Parku Jurajskiego" do trzeciej części "Jurassic World" nie jest jedynie epizodem. Oprócz Neilla i Dern w filmie "Jurassic World: Dominion" pojawi się również Ian Malcolm grany przez Jeffa Goldbluma. Mają być oni ważną częścią fabuły filmu, którego głównymi gwiazdami są Chris Pratt i Bryce Dallas Howard.

Premiera filmu "Jurassic World: Dominion" została niedawno przesunięto aż o rok. Nowy termin to 10 czerwca 2022 roku.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jurassic World 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje