Reklama

Julianne Moore w komediowym wydaniu

W filmie "Plan Maggie" Julianne Moore wciela się w rolę kobiety hetery, duńskiej profesorki, która pomimo podłego charakteru dla miłości jest w stanie zrobić wszystko!

Julianne Moore w scenie z filmu "Plan Maggie"

"Gorgette jest niezłą zołzą. Przemądrzałą, elegancką, niemiłosiernie skupioną na sobie, przekonaną o wyższości swojej racji kobietą sukcesu. Jest też niezwykle urocza i komiczna w swojej zaciętości. Dodatkowo jej twardy, duński akcent potęguje często absurdalny komizm sytuacji" - opowiada o swojej postaci Julianne Moore.

Reklama

"Ale gdzieś pod tą powłoką kryje się gorący temperament, kochająca matka i żona, która jest w stanie zrobić wiele, by ratować rodzinę i miłość. Trudno z nią wytrzymać, ale też trudno jej nie lubić, na pewno wymyka się jednoznacznym ocenom" - dopowiada laureatka Oscara.

"Plan Maggie" Rebecci Miller to inteligentna, miejska komedia romantyczna, w której oprócz Julianne Moore występują Greta Gerwig i Ethan Hawke. Wszystko co chcielibyście wiedzieć o związkach, ale boicie się zapytać - zapowiada film polski dystrybutor.

Maggie (Gerwig) jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która nie jest w stanie zakochać się na dłużej niż 6 miesięcy, ale bardzo chciałaby zostać matką. Postanawia po prostu zajść w ciążę i wybiera do tego celu potencjalne najlepszego mężczyznę. Tym czasem zakochuje się w zupełnie innym (Hawke). Po kilku latach cudzy mąż, który w międzyczasie został jej własnym, powszednieje i Maggie znów potrzebuje zmiany. W jej głowie pojawia się nowy plan, ale żeby go zrealizować będzie potrzebowała pomocy byłej żony swojego obecnego partnera (Moore).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Plan Maggie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje