Reklama

Joe Pichler był dziecięcą gwiazdą "Beethovena" i zaginął bez śladu

Dziecięcy aktor Joe Pichler zasłynął rolą w kultowych filmach o psie bernardynie Beethovenie. W wieku 18 lat zaginął bez śladu. Od tamtej pory minęło już 16 lat, a wskazówek w tej sprawie jest coraz mniej.

Dziecięcy aktor Joe Pichler zasłynął rolą w kultowych filmach o psie bernardynie Beethovenie. W wieku 18 lat zaginął bez śladu. Od tamtej pory minęło już 16 lat, a wskazówek w tej sprawie jest coraz mniej.
Joe Pichler /materiały prasowe

Joe Pichler: Kim był?

Joe Pichler urodził się 14 lutego 1987 roku w Stanach Zjednoczonych. Był czwartym z pięciorga dzieci. Jego kariera aktorska rozpoczęła się w młodym wieku – miał zaledwie cztery lata, kiedy stawiał pierwsze kroki, a już w wieku sześciu lat został obsadzony w reklamie.

Wystąpił w takich filmach jak "Fan", "Więzienne tajemnice", czy "Luz Blues". W 2000 roku został obsadzony w trzeciej części "Beethovena", a rok później powtórzył swoją rolę w kontynuacji.

Joe Pichler zaginął bez śladu

Ostatni kontakt Joe Pichlera z kimkolwiek miał miejsce tuż po 4 nad ranem 5 stycznia 2006 roku, kiedy zadzwonił do przyjaciela. Podobno aktor wydawał się pijany. Zanim się rozłączył, Pichler powiedział swojemu koledze, że oddzwoni do niego za mniej więcej godzinę, lecz nigdy tego nie zrobił i od tego czasu nikt nie miał z nim kontaktu.

Reklama

Po raz ostatni widziano go grającego w karty z przyjaciółmi, podobno był w "dobrym nastroju".

Cztery dni później, 9 stycznia, jego srebrna Toyota Corolla została znaleziona zaparkowana w pobliżu zbiornika wodnego o nazwie Port Washington Narrows w rodzinnym mieście Pichlera, Bremerton w Waszyngtonie.

W środku była notatka, w której znajdowały się dwie strony wierszy, a także kilka zdań, w których Pichler przepraszał, że nie jest lepszym wzorem do naśladowania dla jego młodszego brata. Napisał też, że jego rzeczy mają trafić do rodzeństwa.

Znaleziono wszystkie rzeczy Joe, z wyjątkiem kluczyków do samochodu i portfela. Jego mieszkanie nie było zamknięte na klucz, co rodzinie wydało się nietypowe dla chłopaka.

16 stycznia rodzina Pichlera oficjalnie zgłosiła jego zaginięcie na policję. Po przeczytaniu notatki policja uważa, że Pichler mógł odebrać sobie życie, ale rodzina młodego aktora nie była co do tego przekonana. 

Joe Pichler: Co się z nim stało?

Policja wysnuła teorię, że Joe mógł popełnić samobójstwo, skacząc z mostu do Port Madison Narrows, ale psy poszukiwawcze nie wytropiły jego zapachu na moście.

Kilka dni po jego zniknięciu siostra Pichlera, Shawna Pichler, powiedziała "Kitsap Sun": 

Brat Pichlera, Matthew, dodał: 

W ciągu kilku dni setki ludzi zjechało się do Bremerton, aby pomóc w poszukiwaniach Pichlera. Niestety, nie znaleźli więcej wskazówek – a rodzina aktora wyraziła frustrację, że policja nie szukała wystarczająco uważnie.

Wkrótce dni stały się tygodniami. Tygodnie zmieniły się w miesiące, a potem w lata. Joe Pichlera nie odnaleziono do tej pory, a od jego zaginięcia minęło 16 lat.

Zobacz też:

"Causeway": Jennifer Lawrence powraca do swych niezależnych korzeni?

Glenn Close rezygnuje z funkcji szefowej jury festiwalu filmowego w San Sebastian

Jacob Lofland dołączył do obsady drugiej części "Jokera"

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy