Reklama

Reklama

Joanna Opozda w ciąży? Żona Królikowskiego komentuje!

Odkąd Joanna Opozda wyszła za mąż za Antoniego Królikowskiego, nie ma dnia, żeby nie pojawiały się kolejne plotki na temat pary. Tym razem jeden z portali poinformował, że aktorka jest w trzecim miesiącu ciąży! Sama zainteresowana postanowiła odnieść się do tej sensacyjnej wiadomości.

Joanna Opozda

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia 2021 roku. Ślub odbył się w  kościele św. Wojciecha w Warszawie i pojawiło się na nim wiele gwiazd, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem, Tomasz Oświeciński i Marina Łuczenko-Szczęsna.

Joanna Opozda jest w ciąży?


Media nie dają spokoju młodym małżonkom. Ostatnio pojawiła się informacja, że Joanna Opozda spodziewa się dziecka i jest w trzecim miesiącu ciąży.

O ciąży aktorki napisał jeden z plotkarskich portali, powołując się na "osobę z bliskiego otoczenia pary".

"Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc. Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie" - brzmi informacja.

Reklama

Czytaj więcej: Antoni Królikowski zdradził, dlaczego tak szybko wziął ślub z Joanną Opozdą

Aktorka komentuje!

Aktorka postanowiła skomentować te doniesienia. Joanna Opozda otwarcie zdementowała plotki o swej ciąży. W swoim InstaStories napisała, że ślub z Królikowskim planowali już na wiosnę i wzięli go z miłości, a nie z powodu ciąży.

Poza tym, na zdjęciu z 9 lipca aktorka prezentuje się w stroju kąpielowym. Nie ma wątpliwości, że nie wygląda na kobietę, która byłaby w ciąży.

Żona Antoniego Królikowskiego zdaje się nie przejmować hejterskimi komentarzami. W niedzielę, 15 sierpnia, zamieściła na swym Instagramie niepublikowane wcześniej zdjęcia z wesela z wiele znaczącym podpisem:

Czytaj również: Joanna Opozda i Antoni Królikowski: Nowe zdjęcia ślubne!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje