Reklama

Reklama

Antoni Królikowski zdradził, dlaczego tak szybko wziął ślub z Joanną Opozdą

Joanna Opozda i Antoni Królikowski mają za sobą dość burzliwą historię - szybkie zakochanie się, rozstanie i błyskawiczny powrót do związku. Opowieść ta w minioną sobotę, 7 sierpnia, zakończyła się happy endem - para szczęśliwie stanęła na ślubnym kobiercu. Swoje gratulacje nowożeńcom złożył nawet... prezydent Andrzej Duda.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski tuż po ślubie

Antoni Królikowski i Joanna Opozda pobrali się 7 sierpnia - ślub miał miejsce w jednym z kościołów na warszawskiej Woli. 

Na uroczystości pojawiły się tłumy polskich gwiazd, m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem Majdanem, Marina Łuczenko-Szczęsna, Rafał Królikowski, Tomasz Oświeciński, Patryk Pniewski. 

Swoje gratulacje dla młodej pary postanowił złożyć sam prezydent Andrzej Duda. "Gratulujemy Państwu z Agatą. Plurimos annos! Samych szczęśliwych dni!" - napisał prezydent pod ślubnym zdjęciem wrzuconym przez Królikowskiego na Instagrama. 

Reklama

Królikowski zdradza przyczynę szybkiego ślubu

Aby wyjaśnić swoim obserwatorom powody szybkiego ożenku Antoni Królikowski postanowił posłużyć się cytatem z filmu "Kiedy Harry poznał Sally" z 1989 roku.

"Gdy zdasz sobie sprawę z tego, że chcesz spędzić resztę życia z daną osobą, chcesz, aby ta reszta zaczęła się jak najszybciej"... Cytat z filmu 'Kiedy Harry Poznał Sally'. Dziękujemy wszystkim za piękne życzenia!!!" - wyznał Królikowski na Instagramie. 

Czytaj także: Antoni Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! 


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje