Reklama

Reklama

Joanna Opozda ujawnia prawdę. Chodzi o nią i dziecko

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się radosna nowina - rodzina Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego już niedługo się powiększy. "Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi" - mówili w sieci. Jednak ostatnio aktorka podzieliła się z obserwatorami przykrą, a wręcz niepokojącą sytuacją. Od jakiegoś czasu otrzymuje mrożące krew w żyłach wiadomości od - do niedawna - anonimowej osoby. "Te jej słowa naprawdę bardzo mnie dotknęły i obiecałam, że tym razem nie odpuszczę" - podkreśliła.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wkrótce zostaną rodzicami. O ciąży aktorki nie poinformowali od razu. I choć w mediach pojawiały się już na ten temat pewne pogłoski, aktorska para nie potwierdzała, ani nie zaprzeczała plotkom. Małżonkowie dopiero po czasie wyznali, że spodziewają się dziecka. 

Teraz, gdy Joanna Opozda nie ukrywa już brzuszka i swojego wzruszenia w oczekiwaniu na przyjście pociechy na świat, w mediach społecznościowych pojawiają się gratulacje, ale i przykre słowa, które potrafią doprowadzić do łez.

Reklama

Joanna Opozda mówi o trudnym doświadczeniu

Aktorka opowiedziała na Instagramie o przerażającym zdarzeniu, którego doświadczyła w sieci. W jej wirtualnej skrzynce znalazły się przykre wiadomości od anonimowej osoby. Sprawy nie pozostawiła bez komentarza i postanowiła tę osobę odnaleźć. Jak się okazuje, internautka pisała również do innych, znanych w świecie show-biznesu postaci.

Joanna Opozda podkreśla, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Hejterka, jak tłumaczy aktorka, pisała do innych, znanych osób, "życząc im m.in. właśnie śmierci". Wiadomości otrzymali także: wówczas chory na COVID-19 Piotr Gąsowski, Dorota Gardias i Karolina Korwin Piotrowska.

Aktorka dodaje, że była na siebie zła, że tej kobiecie udało się doprowadzić ją do łez. Kiedy internautka dowiedziała się, że sprawy zaszły za daleko, usunęła swoje fałszywe konto w serwisie społecznościowym. 

Zobacz również: 

"Sanatorium miłości": Zbyszek oświadczył się Ani na oczach milionów widzów!

Najsłynniejsze filmowe oblicza świętego Mikołaja

Tomasz Stockinger zarażony koronawirusem. Przejmujące nagranie aktora!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama