Reklama

Reklama

Jim Carrey i Jeff Daniels w "Głupim i głupszym 2"

20 lat od premiery jednej z najbardziej znanych komedii na świecie "Głupi i głupszy", powstaje jej druga część. Jim Carrey i Jeff Daniels niedawno zeszli z planu tego oczekiwanego filmu. Premiera zapowiadana jest jeszcze na rok 2014.

Reżyserami filmu "Głupi i głupszy 2" są twórcy pierwszej części: Bobby i Peter Farrelly. Główne role, tak jak poprzednio, grają Jim Carrey jako Lloyd Christmas oraz Jeff Daniels jako Harry Dunne.

"Właśnie skończyliśmy zdjęcia, nie chciałbym się przechwalać, ale myślę, że może to być najlepszy film wszech czasów. A już na poważnie, jesteśmy bardzo podekscytowani tym projektem i jesteśmy w trakcie negocjacji ze studiem w kontekście ustalenia daty premiery. Nie możemy się doczekać momentu, gdy będziecie mogli obejrzeć gotowy film" - powiedział Peter Farrelly na czacie z widzami.

Reklama

W "Głupim i głupszym 2" dwaj szaleni przyjaciele rozpoczynają poszukiwania nieślubnej córki Harry'ego, która potrzebuje przeszczepu nerki.

Oprócz odtwórców głównych ról, w filmie pojawią się m.in. Kathleen Turner i Laurie Holden. Peter Farrelly zdradził także, że w drugiej części "Głupiego i głupszego" zagrały wielkie hollywoodzkie gwiazdy.

"'W 'Głupim i głupszym 2' pojawiają się jedne z najlepszych występów gościnnych w historii kina. Chcemy jednak zachować je jako niespodziankę. Powiem tyle, że niektóre z nazwisk wiązanych z filmem, nie mają z nim nic wspólnego. Ale na pewno nie będziecie zawiedzeni" - powiedział Farrelly.

Pierwszych zwiastunów filmu fani mogą się spodziewać w ciągu najbliższych tygodni, a premiera zapowiadana jest jeszcze na 2014 rok.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Jeff Daniels | Jim Carrey | głupszy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL