Reklama

Jennifer Lopez z gwiazdorami "Troi"

Jerry Bruckheimer, specjalizujący się w produkcjach kinowych hitów ("Pearl Harbor", "Król Artur"), który aktualnie zaangażowany jest w kolejne części "Piratów z Karaibów", planuje w kolejnym swym projekcie zatrudnić gwiazdy filmu "Troja" - Brada Pitta oraz Erica Banę.

Gwiazdorzy mieliby dołączyć do obsady komedii-musicalu, w której znaleźć miałaby się także Jennifer Lopez ("Zatańcz ze mną").

Reklama

Bruckheimer, który jako producent na swoim koncie ma naprawdę ogromną ilość filmowych hitów mówi, że jego tajemnica tkwi w doborze obsady. Producent twierdzi, iż zawsze stara się dobrać aktorów z pasją, którą będzie w stanie wydobyć na filmowym planie.

Dlatego kolejnym jego pomysłem jest połączenie potencjału trzech wielkich nazwisk w osobach Lopez, Pitta i Bany.

"Jennifer jest wspaniałą piosenkarką, tancerką i komediową aktorką. Byłbym zachwycony mając ją w swoim musicalu" - powiedział producent.

"Pitta obsadziłbym w roli architekta, bo wiem że interesuje się architekturą" - dodał Bruckheimer.

"Z Baną spotkałem się już na planie "Helikoptera w ogniu", ale wiem też, że ma on ogromny potencjał komediowy. Bana prowadzi przecież swój własny program komediowy w Australii" - argumentował swój wybór doświadczony producent.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje