Reklama

Reklama

Jennifer Lawrence jest w ciąży

Jennifer Lawrence i jej mąż Cooke Maroney zostaną rodzicami! Wiadomość o tym, że aktorka jest w ciąży jako pierwszy podał magazyn "People", a potwierdził ją agent gwiazdy.

Jennifer Lawrence i jej mąż Cooke Maroney zostaną rodzicami! Wiadomość o tym, że aktorka jest w ciąży jako pierwszy podał magazyn "People", a potwierdził ją agent gwiazdy.
Jennifer Lawrence /Edward Berthelot /Getty Images

Baby boom w Hollywood trwa w najlepsze! W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że pierwszego dziecka spodziewa się Olivia Munn, a po raz drugi mamą zostanie jedna z najzamożniejszych influencerek świata, Kylie Jenner.

Jennifer Lawrence zostanie mamą

Teraz do grona przyszłych mam dołączyła kolejna amerykańska gwiazda, nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence. Aktorka i jej mąż Cooke Maroney, dyrektor galerii sztuki, bardzo dbają o swoją prywatność i żadne z nich osobiście nie podało tej informacji. Jednak gdy wiadomość o tym, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka, podał magazyn "People", agent aktorki potwierdził te doniesienia. Nie zdradził jednak, kiedy maluch przyjdzie na świat.

Reklama

Lawrence i Maroney są parą od trzech lat, a ślub wzięli 19 października 2019 roku. Ich przyjęcie weselne zostało zorganizowane z dużym rozmachem. Ceremonia odbyła się w luksusowej posiadłości Belcourt of Newport, rezydencji z 1894 roku, stylizowanej na domek myśliwski Ludwika XIII w Wersalu. Razem z nowożeńcami na weselu bawiło się 150 gości, w tym wielu znanych przyjaciół pary, np.: Adele, Amy Schumer, Kris Jenner i Emma Stone.

Aktorka zapytana wtedy w jednym z wywiadów telewizyjnych, dlaczego zdecydowała się poślubić Cooke'a, powiedziała: "Po prostu... to jest ten. Wiem, że to brzmi naprawdę głupio, ale on jest po prostu... jest najwspanialszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałam. Jestem bardzo zaszczycona tym, że zostałam panią Maroney".

Wiadomo już, w jakim filmie Jennifer Lawrence zagra po narodzinach dziecka. Została zaangażowania do najnowszego filmu Paolo Sorrentino, w którym wcieli się w Sue Mengers, słynną agentkę gwiazd Hollywood, której kariera rozpoczęła się w latach 60. ubiegłego wieku. To będzie druga wspólna produkcja aktorki i włoskiego reżysera, bowiem niedługo zaczynają zdjęcia do filmu "Mob Girl".

Czytaj również: Olivia Munn jest w ciąży

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lawrence

Reklama

Reklama

Reklama