Reklama

Jennifer Aniston urodzi dziecko na planie "Przyjaciół"

Jennifer Aniston, jedna z bohaterek popularnego serialu "Przyjaciele", w ostatnim odcinku serii będzie miała do wykonania niełatwe aktorskie zadanie. Producenci zdecydowali bowiem, że Rachel, bohaterka grana przez Aniston, na zakończenie przebojowego filmu znajdzie się w szpitalu i urodzi dziecko. Nie ujawniono jedynie, kto będzie jego ojcem.

"Uznaliśmy, że to znakomite zakończenie" - powiedziała Marta Kauffman, jedna z autorek sukcesu "Przyjaciół".

Reklama

"Teraz zaczynamy się zastanawiać, jak powinien wyglądać ostatni odcinek serialu. Przypuszczam, że odstąpimy od zwyczaju i finałowy odcinek będzie trwał całą godzinę. Jeszcze nie mamy gotowego scenariusza, ale próbujemy dopracowywać niektóre szczegóły" - dodała Kauffman.

Wciąż nie wiadomo, kiedy może ukazać się ostatni odcinek serialu "Przyjaciale. Mimo wielokrotnych zapewnień aktorów, że kończą prace na planie filmu, na początku lutego magazyn Variety podał, że ten jeden z najpopularniejszych seriali komediowych ostatnich lat doczeka się nowych odcinków. Stacja NBC podpisała kontrakt z odtwórcami głównych ról na ich udział w kilku dodatkowych odcinkach, kończących serial. Umowa ta kosztować będzie telewizję aż 150 milionów dolarów. Odtwórcy głównych ról otrzymają od 750 tysięcy do miliona dolarów za odcinek.

Główni bohaterowie filmu to: Rachel Green Geller (Jennifer Aniston), Monica E. Geller (Courteney Cox), Phobe Buffy (Lisa Kudrow), Joseph Tribbiani (Matt LeBlanc), Chandler Bing (Matthew Perry) i Ross Geller (David Schwimmer).

Ananova

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston | odcinek | dziecko | "Przyjaciele" | Aniston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje