Reklama

Reklama

Jedna z tajemnic "Przyjaciół" ujawniona

​Jeden z największych sekretów serialu "Przyjaciele" w końcu został ujawniony. Dowiedzieliśmy się, kim jest zagadkowy "Ugly Naked Guy".

Tajemniczą postać z "Przyjaciół" (L) grał Jon Haugen

"Przyjaciele" uważani są za jedną z najlepszych komediowych serii. Serial w czasie wyświetlania (lata 1994-2004) zdobył ogromną popularność na całym świecie. Swoich zagorzałych fanów ma zresztą do dzisiaj.

Każdy, kto oglądał "Przyjaciół" kojarzy z pewnością postać "Ugly Naked Guy’a" - "brzydkiego golasa", którego widać było z okien mieszkania Moniki. Jego wątek nie pojawiał się w serialu często, ale był bardzo rozpoznawalnym motywem. W końcu do lokum zajętego pierwotnie przez nagiego sąsiada wprowadził się przecież Ross.

Reklama

Widzom nigdy nie było dane zobaczyć twarzy aktora grającego tę charakterystyczną rolę. Ross rozmawiał z nim w jednym z odcinków, ale nawet wtedy widzieliśmy jedynie plecy "brzydkiego golasa". Sprawy nie mogli sobie najwyraźniej podarować dziennikarze "Huffington Post".

Po rocznym (!) śledztwie odnaleźli odpowiedź na nurtujące ich pytanie. Kwestia nie była łatwa. Myliły się filmowe portale, które podawały jakoby w tę rolę miał wcielać się Michael Hagerty. Dyrektor castingu do serialu Leslie Litt nie pamiętał. Podobnie jeden z głównych twórców "Przyjaciół" - David Crane.

W końcu dziennikarze dotarli do Johna Haugena, który przyznał się, że grał "Ugly Naked Guya". Aktor miał ponoć utrzymywać milczenie dlatego, że to samo robiło studio Warner Bros. W końcu jednak tajemnica została rozwiązana.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama